Fantastyczna Sobota 2

0

Warszawa, 2002

Data imprezy: 2002-12-14

Miejscowość: Warszawa


O imprezie:
Komentarz Redakcji

Kolejna Fantastyczna Sobota w planach. Widac zatem ze Jerzy nie siedzi na Laurach tylko rzeczywisciscie zamierza z tego zrobic cykliczna impreze. Co ciekwasze Fantastyczna sobata bedzie powatarzana co 2-3 miesiace juz na stale. Opinie po poprzedniej FS sa bardzo pozytywne, wiec chyba naprawde warto sie wybrac. JeRzy zapowiada ze tym razem FS juz z niczym sie nie nalozy. Zobaczymy

Informator Konwentowy

Informacje Ogólne

Znane są już pierwsze atrakcje drugiej edycji „Fantastycznej Soboty”, która odbędzie się w warszawskim kinie Iluzjon, 14 grudnia 2002 r.
Wiadomo już, że pierwszym filmem, który zostanie wyświetlony na imprezie, będzie kukiełkowy musical Tima Burtona „Miasteczko Halloween” („A Nightmare Before Christmas”).
Wśród zaproszonych osób pojawią się wielokrotni laureaci Nagrody im. Janusza A. Zajdla: Anna Brzezińska i Jacek Dukaj. Zagości u nas także Paweł Ziemkiewicz – tłumacz, znany m.in. z łamów magazynu „Click! Fantasy” ekspert od filmów i seriali fantastycznych. Gościem honorowym imprezy będzie organizator dawnych „Sobót z Fantastyką”, pisarz, wydawca i człowiek tysiąca zasług dla fandomu – Tomasz Kołodziejczak.
Na konwencie odbędą się polskie premiery dwóch najnowszych książek wydanych przez Prószyńskiego i S-kę: „Wszystko jest względne” (zbiór opowiadań St. Kinga) i „Ostatnie drzwi przed niebem” (powieść D. Koontza).
Na miejscu będzie także możliwość kupienia literatury fantastycznej po niższych, promocyjnych cenach.
Serdecznie zapraszam do udziału w imprezie. Dalsze wieści już wkrótce.
JeRzy


Podziel się.