Flamberg 2007

20

Czatachowa, 2007

Data rozpoczęcia: 2007-08-18
Data zakończenia: 2007-08-26
Miejscowość: Czatachowa

Cena: 65/90 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Kolejna edycja znanej gry terenowej o długiej tradycji. Spanie pod własnymi namiotami. Obowiązkowa pozycja dla fanów terenówek.

Jakub 'borg' Rzepecki

Informacje Ogólne

Zapraszamy wszystkich na Flamberg 2007, sierpniową imprezę, która zostawia głębokie ślady w polskim świecie fantastyki już od 11 lat. Oprócz trzydniowej gry terenowej we wspaniałym świecie Raashtram, będziecie brali udział w innych atrakcjach zorganizowanych przez ludzi, którzy naprawdę kochają to robić. Atrakcjami, z jakimi się spotkacie będą: różnorakie LARPY, śpiewy przy ogniskach, sesje RPG w niecodziennych miejscach oraz spontaniczne rozrywki, które pojawiają się naprawdę znikąd, a opowieści o nich snują się jeszcze latami, oraz wiele innych niezapomnianych przygód. Ludzie którzy pojawiają się u nas co roku są naprawdę wyjątkowi, a panujący klimat jest naprawdę z innego, fantastycznego świata. Dla tych, którzy potrzebowali jakiegoś pretekstu do tego, żeby w końcu do nas przyjechać – mamy dobrą wiadomość: nasz konwent odbędzie w nowym, urzekającym miejscu. Tym razem zapraszamy do Czatachowa, gdzie będziecie mogli być razem z nami, pionierami, odkrywać dziewicze tereny tego wspaniałego miejsca. Więc nie pozostaje nam nic, innego jak tylko ponownie was zaprosić!


Miejsce

Gra Terenowa FLAMBERG 2007 odbędzie się w terminie 19-26 sierpnia w Czatachowej (Jura Krakowsko-Częstochowska).


Program

Program naszego konwentu wciąż jeszcze powstaje, dlatego poniżej znajdziecie tylko niektóre jego punkty. Pełen program wraz z opisami poszczególnych jego punktów opublikujemy wkrótce.

18 sierpnia – dzień przyjazdów, a wieczorem otwarcie konwentu.

19 sierpnia

20 sierpnia

21 sierpnia

22 sierpnia

23 sierpnia – Gra Główna „Piąta Pieczęć”

24 sierpnia – Gra Główna „Piąta Pieczęć”

25 sierpnia
– Gra Główna „Piąta Pieczęć”
– Wyniki Gry Głównej, Rozdanie nagród, Zakończenie Konwentu
– Nasza Wielka Impreza Pożegnalna

26 sierpnia – dzień wyjazdów, czyli wielkie sprzątanie, pakowanie… no i pożegnania.


Koszty

Koszty akredytacji na tegorocznym Flambergu wynoszą 65zł. Opłatę uiszcza się przelewem na konto /prosimy o dopisek FLAMBERG 2007 i podanie nazwisk osób których przedpłata dotyczy/:

PKO BP 50102055581111143253900167
Adam Mnich
ul. Dunikowskiego 7/8
41-707 Ruda Śl.

Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń upływa 15 lipca 2007 roku.

Cena akredytacji obejmuje koszty związane z wynajmem pola biwakowego (w tym toalety, woda, wywóz smieci itp.), oraz udział we wszystkich atrakcjach przewidzianych w programie konwentu. Jest to cena uczestnictwa w konwencie, niezależna od czasu waszego pobytu na nim, czy też ilości gier w których weźmiecie udział.

Na konwent należy koniecznie zabrać potwierdzenie wpłaty.
(Opłata uiszczana na miejscu na konwencie będzie wyższa i wyniesie 90zł)

Dodatkowo, niejako w odpowiedzi na Wasze oczekiwania, w tym roku chcemy zaproponować darmowy pobyt na flambergu w pierwszy weekend konwentu, a więc w dniach (17)18-19 sierpnia. Propozycja ta jest skierowana do wszystkich tych którzy do Flambergu chcą sie dopiero przekonać. Zapraszamy Was zatem! – Przyjedźcie, zobaczcie jak na Flambergu jest i sami zdecydujcie czy zostać dłużej.

Dla ludzi którzy chcą na flamberg przyjechać tylko towarzysko, na kilka dni, bez udziału w naszych atrakcjach programowych również mamy ofertę; Bilet jednodobowy w cenie 15zł.

Bilety takie będzie można wykupić zawsze w układzie „od dnia zakupu do dnia zakończenia konwentu”. Dla przykładu więc, jeśli przyjedziecie w piatek 24tego to zapłacicie za 24/25 i 25/26 sierpnia – czyli 30zł (niezależnie od faktu czy rzeczywiście do 26tego zostaniecie); a jeśli przyjedziecie w sobotę 25tego, tylko na naszą Impreze Końcową, to przyjdzie wam zapłacic tylko 15zł).


Podziel się.