Gathering

0

Bytom, 2012

Data rozpoczęcia: 2012-03-10
Godzina rozpoczęcia: 10:00
Data zakończenia: 2012-03-11
Godzina zakończenia: 14:00

Miejscowość: Bytom
Adres: Państwowe Szkoły Budownictw - Zespół Szkół i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bytomiu, ul Powstańców Śląskich 10

Cena: 40 zł
Limit miejsc: 800

O imprezie:

UWAGA! ZMIANA DATY NA 10-11.03.2012! PRZEPRASZAMY

Zapraszamy do REZERWACJI

Nasz profil na FACEBOOK

Zgromadzenie

Poznajcie naszą HISTORIĘ

Witajcie moi mili na stronie GATHERING. Przygotowaliśmy dla Was to magiczne miejsce, aby móc Was informować, nagradzać, oraz wprowadzać w historię, która niechybnie stanie się i Waszym udziałem, jeśli zdecydujecie się zaszczycić nas Waszą obecnością.

DLACZEGO GATHERING I O CO CHODZI?

Gathering jest imprezą mangowo / fantasy przygotowywaną przez grupę WWFF odpowiedzialną za min. konwenty: BALCON, PROJECT 2011 oraz Doubleback.

GATHERING – to konwencja totalna magicznego świata, w którym trzy siły reprezentowane odpowiednio przez TRADYCJONALISTÓW, WYBRAŃCÓW oraz AKADEMIKÓW będą decydować o losie magicznego królestwa INDEVENE.

Zgromadzenie

Przygotowujemy dla Was szereg atrakcji:

– PANELE
– KONKURSY
– COSPLAY
– WARSZTATY
– PRELEKCJE
– BAL WSZECHMAGICZNY
– SALE GIER (KONSOLOWYCH I INNYCH)
– SALE TEMATYCZNE (min. Harry Potter przy współpracy min z HOGSMEADE.PL)
– SALE WYSTAWCÓW
– KONCERTY

– LARP ZGROMADZENIA (całodniowa zabawa w konwencji GATHERING) do którego zachęcamy Was do przebrania się w magiczne stroje. Na zachętę przedstawiamy Wam jedną z naszych postaci konwencyjnych tj. Magiczną Koniczynę:

Brodaty Gandalf, czy Harry w trampkach – każdy strój pomoże wzbogacić koloryt imprezy. Każda osoba która przebierze się na GATHERING, otrzyma też od nas okolicznościowy drobny upominek.

Całkowity koszt wstępu na imprezę wyniesie 40zł. Rezerwacje zostaną uruchomione 02.12.2011 roku. W tym samym dniu zaczniemy przyjmować zgłoszenia na cosplay oraz zgłoszenia wystawców.

Osoby chętne do pomocy w organizacji, prowadzenia atrakcji itp. prosimy o zgłaszenie się do odpowiednich koordynatorów, których listę znajdziecie POD TYM ADRESEM.

Zapraszamy Was wszystkich na ten marcowy weekend, abyśmy wspólnie mogli bawić się magicznej atmosferze jaką oferuje Wam GATHERING.

Zgromadzenie
Podziel się.