Gralicja III

0

Kraków, 2010

Data rozpoczęcia: 2010-11-27
Data zakończenia: 2010-11-28
Miejscowość: Kraków
Adres: Komandosów 29, Kraków

Cena: 3 zł

O imprezie:
Trzecia edycja Krakowskiego Spotkania z Grami Planszowymi „Gralicja”

W dniach od 27 do 28 listopada 2010 roku w Krakowie odbędzie się III edycja Krakowskiego Spotkania z Grami Planszowymi „Gralicja„.

Podobnie jak poprzednim razem spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 25 przy ulicy Komandosów 29 w Krakowie.

Od godziny 10.00 do 20.00 (a w niedzielę do 18.00) każdy kto trafi w to miejsce będzie mógł zagrać w jedną z wielu gier planszowych jakie zebrali dla uczestników organizatorzy. Coś dla siebie znajdą zarówno najmłodsi jak i starsi gracze. Nie zabraknie tytułów, przy których świetnie bawić się będą całe rodziny.

Za wstęp na dwa dni Gralicji zapłacimy tylko 3 zł. W cenę wliczone jest nieograniczone wypożyczanie gier, tłumaczenia reguł, uczestnictwo w turniejach i pozostałe atrakcje spotkania.

Przychodząc na Gralicję wcale nie trzeba umieć grać w gry planszowe, ani znać innych graczy. Reguły będą tłumaczone na miejscu przez organizatorów, a duża ilość uczestników zagwarantuje, że chętnych do zabawy nie zabraknie.

Dla rodziców i opiekunów, którzy chcieliby zagrać, a nie mają z kim zostawić najmniejszych podopiecznych, przygotowano, podobnie jak poprzednio, specjalny program zabaw w sali gimnastycznej.

Jedną z atrakcji spotkania stanowić będą gry wielkoformatowe, przy zabawie którymi określenie „siedzieć przy planszy” nabiera zupełnie nowego znaczenia.

TURNIEJE

Dla wszystkich chętnych przygotowano specjalny blok turniejowy. Będzie można nie tylko zmierzyć się z innymi graczami, ale również wygrać atrakcyjne nagrody.

Swoich sił można będzie spróbować w takich tytułach jak:

– Abalone
– Dominion Intryga
– Fauna
– Jungle Speed z dodatkiem
– K2
– Mamma Mia
– Rattus
– Veto
– Warhammer Inwazja

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.gralicja.pl

Podziel się.