Inne Sfery

0

Wrocław, 2008

Data imprezy: 2008-09-27

Miejscowość: Wrocław

Cena: 0 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Autorska impreza wrocławskiego stowarzyszenia Wielosfer.

Jakub 'borg' Rzepecki

Informacje Ogólne

Inne Sfery to konwent przeznaczony dla wszystkich miłośników gier RPG, Fantastyki, LARPów, gier planszowych, karcianych, i przede wszystkim dobrej zabawy. 27 września 2008 roku będzie „dniem z fantastyką” we Wrocławskim Klubie Formaty przy ul. Samborskiej 4-6 we Wrocławiu. Startujemy o godzinie 10:00.

W trakcie tego pełnego atrakcji dnia każdy chętny będzie miał okazję poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach oraz wziąć udział w szeregu interesujących atrakcji.
Naszym celem jest nie tylko scementowanie miejscowej społeczności fascynatów, lecz także otwarcie tego hobby na osoby, które nigdy nie miały nawet okazji go poznać. Chcielibyśmy, aby podczas tej imprezy każdy znalazł coś dla siebie i mógł miło spędzić czas wśród fantastycznych ludzi. Dlatego też wstęp na imprezę jest otwarty dla każdego i całkowicie za darmo.

W programie imprezy znalazło się wiele pasjonujących LARPów, prelekcji na szerokie spektrum tematów, rozwojowych warsztatów, spotkań z pisarzami, turniejów w gry planszowe. Słowem – dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy znalazł coś dla siebie. Do tego przewidzieliśmy specjalne miejsce na dyskusje, gdzie każdy będzie mógł uraczyć się ciepłym napojem.

Konwent organizuje Stowarzyszenie „Wielosfer”, które już od ponad 3 lat organizuje z powodzeniem różnego rodzaju wydarzenia związane z ogólnopojętą fantastyką, nie tylko we Wrocławiu, ale również na terenie całej Polski.


Miejsce

„Inne Sfery” odbywać się będą we Wrocławskim Klubie Formaty, znajdującym się przy ul. Samborskiej na osiedlu Muchbór Wielki we Wrocławiu. Dostać na miejsce można się za pomocą 3 autobusów: linii 107, 119 bądź 319. Wsiąść można w nie z dwóch węzłów komunikacyjnych – z Nowego Dworu (przystanek Nowy Dwór – Krzyżówka) bądź spod FAT-u (przystanek FAT).

Przystanek docelowy nazywa się „Stanisławowska”. Od niego do Formatów jest naprawdę jedynie parę kroków.


Podziel się.