IV Nowotarski Dzień Fantastyki

0

Nowy Targ, 2013

Data imprezy: 2013-07-20
Godzina rozpoczęcia: 11:00

Miejscowość: Nowy Targ
Adres: Aleja Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ

Cena: 0 zł

O imprezie:
Już po raz czwarty zapraszamy Was na naszą cykliczną imprezę poświęconą wszelakiej fantastyce, która odbędzie się 20.07.2013 tradycyjnie w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.  W tym roku program jest przygotowywany wspólnymi siłami 3 Podhalańskich klubów fantastyki : Nowotarskiego Klubu Fantastyki NKF, Rabczańskiego Klubu Fantastyki Rabkon oraz, po raz pierwszy w historii naszej imprezy, Zakopiańskiego Klubu Fantastyki SIGIL. Po raz kolejny na cały dzień Nowy Targ opanują Wiedźmini i Space Marines, smoki i rycerze, magowie i lordowie sith, oraz inne fantastyczne persony.

Czym jest NDF?

Nowotarski Dzień Fantastyki to impreza poświęcona – któż by się spodziewał – fantastyce pod wszelkimi postaciami. W trakcie jej trwania będziecie mogli wysłuchać przeróżnych prelekcji tematycznych, wziąć udział w panelach dyskusyjnych, konkursach z nagrodami, turniejach, LARP-ach i Jeepform-ach – czyli parateatralnych grach fabularnych – jak i zagrać w rozmaite gry planszowe, karciane i zręcznościowe. Ponadto jako dodatkowa atrakcja tradycyjnie pojawi się Console Room z różnymi konsolami do gier.

Celem Nowotarskiego Dnia Fantastyki jest propagowanie fantastyki, kultury i kreatywnych sposobów spędzania wolnego czasu.

Impreza ma charakter otwarty.

Zapraszamy do śledzenia fanpage’u imprezy :

    https://www.facebook.com/events/374211556025550/

 

Do zobaczeniu na IV Nowotarskim Dniu Fantastyki!

Podziel się.