KoneCON

0

Szczecin, 2008

Data rozpoczęcia: 2008-06-14
Data zakończenia: 2008-06-15
Miejscowość: Szczecin

Cena: 25 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Komentarz Informatora już wkrótce…

Jakub 'borg' Rzepecki

Informacje Ogólne

W Szczecinie w dniach 14-15 czerwca 2008 roku odbędzie się konwent w konwencji szkolnej – Konecon. (jap. koneko – kociak). Jest to pierwsza taka impreza w tym rejonie Polski.

Ponieważ wiemy, że Szczecin leży na obrzeżach kraju, to wyciągamy rękę do osób, które będą jechały do nas z daleka. Mogą one przybyć dzień wcześniej (piątek 13.06.2008 roku) i bez problemu będą mogły przenocować na miejscu konwentu bez żadnych dodatkowych opłat. W związku z tym planujemy zorganizować LARP w nocy z piątku na sobotę w celu urozmaicenia spędzanej przed konwentem nocy.
Impreza na dobre zaczyna się w sobotę (14.06.2008 roku) od godziny 9.00. Cena za dwa dni, to 25 zł, a za jeden 15zł. UWAGA!! Przewidziane jest, że dla osób nocujących na terenie konwentu udostępnione zostaną łóżka.

Osoby mające jednodniową wejściówkę zobowiązane są do opuszczenia szkoły do godziny 22.00. Cała impreza trwa do niedzieli, do godziny 14.00. Przez ten czas postaramy się urozmaicić wam czas przeróżnymi atrakcjami :) takimi jak: panele tematyczne, pokazy, projekcje anime, konkursy, warsztaty i innymi.
Wszystkie aktualne wiadomości na temat konwentu będą umieszczane na stronie.

W razie jakichkolwiek pytań, czy chęci pomocy prosimy pisać na adres: konwent.konecon@gmail.com lub zalogować się na forum.


Koszty

dwa dni (sobota i niedziela): 25 zł
jeden dzień (sobota): 15 zł

UWAGA
Specjalnie dla tych, którzy chcą przyjechać do Szczecina z daleka (lub niekoniecznie) jest możliwość przyjazdu w piątek i spędzenia na terenie konwentu dodatkowego noclegu. Nocleg ten jest bezpłatny.


Podziel się.