Kreskon

2

Tomaszów Lubelski, 2006

Data imprezy: 2006-06-10

Miejscowość: Tomaszów Lubelski

Cena: 5 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Pierwsza edycja jednodniowego konwentu.

Jakub 'borg' Rzepecki

Informacje Ogólne

Połączone siły klubów „Szept Wschodu” i „Zszef”- organizatorzy Zamojskich Spotkań z Fantastyka zapraszaja na pierwsza edycje tomaszowskiego „Kreskonu”.

W programie- prelekcje, konkursy, karcianki, bitewniaki, szkółka rycerska i pokazy bractwa rycerskiego, LARP i oczywiście games room- planszówki, karcianki, twister i pchełki ;).
Po zakończeniu konwentu- integracyjne ognisko, organizatorzy zapewniaja nocleg dla przyjezdnych, w warunkach typowo konwentowych, czyli sala gimnastyczna, tak wiec prosimy wziąźć ze soba karimaty i śpiwory.

Konwent skierowany jest głównie do ludzi stawiających pierwsze kroki na poletku fantastyki i program został ułożony tak, żeby trafiał do tych jeszcze średnio „ufantastycznionych” uczestników. Niemniej jednak i starzy wyjadacze znajdą tu coś dla siebie. Pomimo tego, że całość programu zawiera się w jednym dniu, a miejsce konwentu znajduje się na Kresach Rzeczpospolitej, wasz przyjazd nie będzie zaliczony do tych mniej udanych, czego gwarancją będzie pot i krew przelana przez naszych organizatorów. Serdecznie zapraszamy.
Organizatorzy przewidują możliwość darmowego noclegu.


Podziel się.