Nawikon 2008

1

Rzeszów, 2008

Data rozpoczęcia: 2008-10-03
Data zakończenia: 2008-10-05
Miejscowość: Rzeszów

Cena: 15 zł

O imprezie:

Informacje Ogólne

Witam ponownie! Wieści niosę. Otóż ruszyły prace nad Kolejną edycją naszego konwentu. Stowarzyszenie RKF „Nawigator” ma zaszczyt zaprosić was na II Konwent Fantastyki „Nawikon”. W tym roku naszym tematem będzie KONIEC….jak i to co po nim następuje….Bo że koniec to dopiero początek to wiedzą wszyscy. My postanowiliśmy rozwinąć zarówno temat końca jak i owego „początku”. Zainteresowani? Zdezorientowani? Przybądźcie, zobaczcie….


Miejsce

Konwent potrwa od 3 do 5 października 2008 w budynku Szkoły Podstawowej nr.16 (dla tych którzy byli na Nawikonie 2007: tak, to ta sama szkoła, ale będzie cieplej).


Program

W planie liczne prelekcje, prezentacje nowości wydawniczych, zaproszeni autorzy, pokazy walk, od groma konkursów, LARP’y, turnieje gier karcianych i bitewnych oraz wiele innych atrakcji których w normalnych warunkach ciężko byłoby pomieścić, ale nam się uda.


Organizatorzy

Stowarzyszenie RKF „Nawigator”


Koszty

Wstęp na konwent zamyka się w ładnej sumce 15zł (99% pewne), a na miejscu czekają zniżki w okolicznych pizzeriach i pubach. Noclegi oczywiście zapewnione na terenie szkoły.


Podziel się.