Nawikon

6

Rzeszów, 2007

Data rozpoczęcia: 2007-11-30
Data zakończenia: 2007-12-02
Miejscowość: Rzeszów

Cena: 15 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Nowa inicjatywa – więcej informacji niedługo! Tematyka wojenna.

Jakub 'borg' Rzepecki

Informacje Ogólne

Idzie nowe! Panie i panowie, jako przedstawiciel Rzeszowskiego Klubu Fantastyki „Nawigator” mam zaszczyt (wolałbym mieć jakieś 5 tysięcy PLN gotówką, ale cóż) zaprosić Was na organizowany przez nas w stolicy Podkarpacia (zgadliście, w Rzeszowie) I Konwent Fantastyki „Nawikon”! Tegoroczna tematyka to WOJNA! Od pierwotnej walki o ogień, przez odwieczną walkę z Niszczycielskimi Potęgami, po postapokaliptyczną walkę człowieka z maszyną, nie zapominając o wszystkim pomiędzy, bo cel wojny nigdy się nie zmienia….

Konwent trwa od 30 listopada do 2 grudnia 2007 w budynku Szkoły Podstawowej nr.16 (szczegółowe namiary niedługo). W planie liczne prelekcje, prezentacje nowości wydawniczych, zaproszeni autorzy, pokazy walk, od groma konkursów, LARP’y, turnieje gier karcianych i bitewnych oraz wiele innych atrakcji których w normalnych warunkach ciężko byłoby pomieścić, ale nam się uda. Wstęp na konwent zamyka się w ładnej sumce 15zł, a na miejscu czekają zniżki w okolicznych pizzeriach i pubach. Noclegi oczywiście zapewnione na terenie szkoły.

Więc rezerwujcie sobie termin, bo tej jatki nie możecie przegapić.


Program

Zapraszamy do wspólnego tworzenia programu na konwencie Nawikon!

Planujemy stworzenie 3 bloków prelekcyjnych ( 20 godzin prelekcyjnych każdy) z czego jeden będzie w pełni związany z tematyką konwentu, czyli z Wojną. Poza tym nie obejdziemy się bez bloku konkursowego, bloku gier karcianych, bitewnych, 4 LARP-ów i oczywiście licznych pokazów. W naszej ofercie programowej będziecie mogli znaleźć również bogaty w gry planszowe games-room.


Podziel się.