OldTown 2006

0

Stargard Szczecinski, 2006

Data rozpoczęcia: 2006-07-21
Data zakończenia: 2006-07-26
Miejscowość: Stargard Szczecinski

Cena: 20 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Druga edycja niezwykle klimatycznego konwentu post-apokaliptycznego. Odbywa się on w starym opuszczonym mieście gdzie praktycznie nie ma śladu po cywilizacji.

Łukasz 'Avarest^' Świat

Informacje Ogólne

OldTown 2006 to druga edycją plenerowej imprezy (poprzednia edycja odbyla się pod nazwą „Zlot milośników Fallouta i postpokalipsy Stargard Kluczewo” również w lipcu) będącej swoistym zlotem miłośników klimatów postapokaliptycznych z całej Polski. Całą imprezę można określić mianem jednego, dużego kilkudniowego LARP-a w stylu Fallouta i Neuroshimy, gdzie uczestnicy wcielają się w bohatero rodem ze zniszcoznego swiata po zagładzie atomowej. Prócz gry terenowej opartej na odgrywaniu postaci oraz specjalnie przygotowanym wielowątkowym scenariuszu, pojawi sie równiez panel z atrakcjami typowo konwentowymi, tj. prelekcje, konkursy i panele dyskusyjne. Bedzie tez możliwość rozegrania sesji w bitewniaka w klimatach Fallouta oraz Neuroshimę HEX.
Niezaprzeczalną atrakcją konwentu wpływająca w dużej mierze na specyficzny charakter imprezy jest lokalizacja samego konwentu. OldTown 2006 odbędzie się na specjalnie przygotowanym terenie w ruinach dawnego poradzieckiego lotniska w Kluczewie, co przekłąda się na plenerowo-biwakowy tryb życia, wymagający z częściowej rezygnacji niektórych zdobyczy cywilizacji. Osoby o zacięciu militarystyczno-survivalowym poczują się jak u siebie w domu, ale nie oznacza to że impreza jeś dostępna tylko dla nich. Zapraszamy każdego by spróbował życia w postnuklearnym miasteczku.
Organizatorzy zapewniaja minimum sanitarne, teren pod pole namiotowe i możliwości przyrządzenia „traperskich” posiłków,a w razie potrzeby służą pomoca w zakupach wyżywienia.
Teren pod konwent został odpowiednio przygotowany i zabezpieczony. Gra terenowa oraz pomniejsze LARP-y bazują na mechanice z uzyciem broni Air Soft Gun, ale nie ma obowiązku jej posiadania (uczestnicy zapewniają ją sobie we własnym zakresie).
Wszelkie niezbędne informacje o charakterze imprezy, oraz więcej szczegółów, uzyskać można na oficjalnej stronie konwentu. Sa tam wszlekie namiary na organizatorow, oraz możliwośc zgłoszenia kandydatury swojej prelekcji lub panelu na konwent.


Miejsce

Ruiny dawnego poradzieckiego lotniska w Kluczewie pod Stargardem Szczecińskim. Niezwykle klimatyczne miejsce.

Nocleg pod namiotem (własnym).


Program

Konkursy, prelekcje, LARPy i sesje RPG.
Osoby wyposażone w niezbędny sprzęt, będą też miały okazję wzięcia udziału w strzelankach ASG.


Organizatorzy

Kontakt: zlot_kluczewo@o2.pl

Michał ‚Rawdan’ Rawdanowicz – Big bad boss – rawdan@o2.pl
Tomasz ‚Deat(c)hClaw’ Łobos – Zastępca Big Bad Boss’a – deatchclaw@emiasto.com.pl


Koszty

Wstępna opłata rekrutacyjna: 20 PLN (akredytacja)

Zniżki w wysokości 5zł można otrzymać za:
– Klimatyczny strój
– Własną prelekcje
– Własny LARP


Podziel się.