OldTown

0

Stargard Szczeciński / Kluczewo, 2007

Data rozpoczęcia: 2007-07-20
Data zakończenia: 2007-07-25
Miejscowość: Stargard Szczeciński / Kluczewo

Cena: 25 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Komentarz niebawem

Jakub 'borg' Rzepecki

Informacje Ogólne

OldTown to impreza post-apokaliptyczna, gdzie uczestnicy na pięć dni wcielają się w role mieszkańców miasta, które powstało po „apokalipsie”.

Jeżeli jesteś fanem post-apokalipsy to nie ma lepszej możliwości na spędzenie tych pięciu dni, w prawdziwie wastelandowej scenerii post radzieckiego lotniska w Kluczewie. W ciągu dnia trzeba walczyć o przeżycia, a w nocy bawić się do upadłego w barze zaadoptowanym, z radzieckiego schronu. Atrakcji czeka Cię bez liku. W każdej chwili wydarzyć może się coś niezwykłego czego nie przeżyjesz nigdzie indziej – ataki mutantów, walki z Raidersami, szaleni kaznodzieje, toczący nieustanny konflikt handlarze i wiele, wiele innych.

Należy powiedzieć, że to nie jest impreza dla ludzi, którzy nie potrafią się obejść bez stałego dostępu do wody czy prądu, którzy nie lubią spać pod namiotem i przyrządzać jedzenia na ognisku. Aby przeżyć w świecie ogarniętym chaosem człowiek musi posiąść wiele umiejętności – bez nich nieuchronnie zginie.

Zasmakuj prawdziwego życia ludzi, którzy przeżyli apokalipse! Odwiedź nas!

OldTown jest unikatowym połączeniem konwentu z LARPem. W tym roku LARPowe „życie” w OldTown ma trwać non stop i obejmować nie tylko „codzienne” problemy mieszkańców ale również elementy znane z tradycyjnych konwentów (prelekcje, konkursy).

W związku z charakterem imprezy zostało nałożone ograniczenie wiekowego i na teren konwentu będą wpuszczane jedynie osoby pełnoletnie (posiadające ukończone osiemnaście lat)

Więcej informacji wkrótce!


Miejsce

Data i czas trwania imprezy:

Konwent post-apokaliptyczny OldTown 2007 odbywa się w dniach 20-25 lipca 2007 i trwa równe 5 dni, przez który to czas rozgrywany jest nieustający LARP.

Miejsce zlotu:

Konwent ma miejsce na terenie opuszczonego poradzieckiego lotniska w Kluczewie (Stargard Szczeciński), gdzie sieć zniszczonych budynków, bunkrów i umocnień jest zreorganizowana tak, aby odwzorować małe miasteczko, gdzieś pośrodku pustkowi. Opis dotarcia na teren zlotu jest opisany w dziale Dojazd.

Warunki panujące na zlocie:

Warunki są czysto biwakowe. Oznacza to, że jedyne co zapewniają organizatorzy to podstawowe zaplecze sanitarne (toi-toie oraz dosyć ograniczona ilość wody) oraz miejsce na rozbicie namiotu. Nocleg oraz wyżywienie każdy zlotowicz musi sobie zapewnić we własnym zakresie. Brak bieżącej wody.


Koszty

Koszta akredytacji:

Wstępnie koszt, jaki ponosić będzie zlotowicz za udział w konwencie, szacowany jest na 25zł. W tym roku nie uwzględnione są żadne dodatkowe zniżki. Organizatorzy zastrzegają sobie, że koszt akredytacji może jeszcze ulec niewielkiej zmianie, co zostanie odpowiednio wcześniej ogłoszone.

Stroje na OldTown:

W tym roku obowiązkowe jest posiadanie klimatycznego stroju. Osoby bez stroju nie będą dopuszczone do udziału w konwencie. Poradnik odnośnie tego co jest strojem w klimacie pojawi się wkrótce na naszej stronie.

Ograniczenie wiekowe:

Ze względu na warunki i charakter imprezy, do udziału w konwencie dopuszczone są jedynie osoby pełnoletnie (czyli takie które w dniu przybycia na teren zlotu mają ukończone 18 lat).


Podziel się.