Planszówki w Paradoxie

0

Warszawa, 2006

Data rozpoczęcia: 2006-03-31
Data zakończenia: 2006-04-02
Miejscowość: Warszawa

Cena: 0 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Zasmuceni odwołaniem Konkretu przyszli jego konwentowicze postanowili zrobić własną małą imprezę! Nie jest to konwent w pełnym tego słowa znaczeniu – ale zapewne wpaść warto.

Jakub 'borg' Rzepecki

Informacje Ogólne

W dniach 31.03 – 2.04 w warszawskim klubie Paradox spotkają się użytkownicy forum Poltergeista i serwisu Gry-planszowe.pl. Celem będzie oczywiście wspólna zabawa przy grach planszowych. Zapraszamy wszystkich chętnych, wstęp jak i sama gra jest bezpłatna.

Dla osób, które są spoza Warszawy lub nigdy nie były w Paradoxie pomocna okaże mapka (http://grafit.mchtr.pw.edu.pl/~szafran/prdx.jpg). Klub całkiem niedawno zmienił siedzibę, także na ulicy Brackiej nie powinniście już go szukać.

Na miejscu w godzinach otwarcia klubu będzie można pożyczyć i pograć w rozmaite gry planszowe, przywiezione przez uczestnikow.

Oprócz towarzyskich rozgrywek w planszówki zorganizowane będą najprawdopodobniej klambury oraz turnieje (np. w Jungle Speeda).

Warto zajść i osobiście przekonać się jak różnorodne i ciekawe mogą być gry planszowe, a przy okazji poznać znajomych z forum serwisów Poltergeist i Gry-planszowe.pl.

Klub otwarty jest od 10 rano, w niedziele od 14, ale tutaj jeszcze może uda się coś zmienić. Godziny zamknięcią zależą od tego ile osób i jak będzie się bawiło.

W Klubie jest dobre jedzenie i picie, prosimy nie przynosić własnego zaopatrzenia – oprócz gier i znajomych oczywiście. Nie płacicie nic za wstęp ani za granie, więc pieniądze wydać można w barze, w podziękowaniu za udostępnienie dla nas lokalu na bardzo dobrych warunkach.

Maciej ‚starlift’ Dzierżek


Podziel się.