Polcon 2018

0

Toruń, 2018

Data rozpoczęcia: 2018-07-12
Data zakończenia: 2018-07-15
Miejscowość: Toruń
Adres: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu


O imprezie:
Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki Polcon to jedna z najstarszych imprez dla miłośników szeroko rozumianej fantastyki w Polsce. Organizowany co roku w innym mieście, tym razem zawita do pięknego, historycznego Torunia – miasta Kopernika, pierników, krzyżaków i aniołów.

W 2018 organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki “Thorn” z Torunia, znane z organizacji popularnego festiwalu fantastyki „Copernicon”. Zgodnie z tradycją organizację Polconu wspierają również osoby i kluby z całej Polski.

Polcon to wydarzenie o charakterze uniwersalnym.
Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz interesować się fantastyką, czy jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w atrakcyjnym programie tegorocznego konwentu. 
Spodziewaj się wielu wyjątkowych gości, ciekawych prelekcji o różnym stopniu zaawansowania, turniejów, konkursów, bogatego games roomu z planszówkami, a także ciekawych imprez towarzyszących, dzięki których zintegrujesz się ze starymi i nowo poznanymi fanami fantastyki!

Polcon to również konwent, na którym tradycyjnie odbywa się głosowanie i wręczanie Nagrody Fandomu Polskiego imienia Janusza A. Zajdla, czyli nagroda literacka przyznawana najlepszym polskim utworom fantastycznym wydanym w poprzednim roku kalendarzowym.

Do zobaczenia w Toruniu!
Bilety można nabyć za pośrednictwem strony internetowej oraz na samym konwencie.

Podziel się.