Pomorskie spotkania z grami

0

Gdańsk, 2006

Data imprezy: 2006-06-03

Miejscowość: Gdańsk

Cena: 0 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Jednodniowa impreza z okazji Dnia Dziecka. Coś dla całej rodziny :)

Jakub 'borg' Rzepecki

Informacje Ogólne

Impreza odbędzie się 3 czerwca 2006, w godzinach 10:00 – 20:00, na terenie fortów gdańskich (przy dworcu PKS). W trakcie odbędą się m.in. pokazy nowych i klasycznych gier planszowych, bitewnych i rodzinnych. W programie (szczegóły poniżej) przewidziane są także turnieje z cennymi nagrodami, konkursy i gra terenowa.

W trakcie całej imprezy do grania będzie udostępnionych kilkadziesiąt najlepszych polskich i zachodnich gier planszowych, w tym Caylus, Osadnicy z Catanu, Spadamy, odbędą się także premierowe prezentacje Warrior Knights oraz Cleopatra and the Society of Architects.

Do uczestnictwa w turniejach nie trzeba znać zasad – wystarczy zgłosić się pół godziny przez każdym z nich, abyśmy wyjaśnili zasady gry.

W każdym turnieju i konkursie przewidziane są nagrody dla najlepszych. Dodatkowo, zostanie rozlosowana nagroda specjalna – jedna z najlepszych gier Days of Wonder (do wyboru !!) – wśród uczestników, którzy pojawią się na rozpoczęciu imprezy i będą obecni przy jej zakończeniu. Warto pozostać z nami i bawić się całą sobotę!!


Podziel się.