Rubikon 2007

0

Siedlce, 2007

Data rozpoczęcia: 2007-07-06
Data zakończenia: 2007-07-08
Miejscowość: Siedlce

Cena: 15 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Komentarz wkróce

Jakub ‚borg’ Rzepecki

Informacje Ogólne

Termin konwentu: od 06.07.2007 do 08.07.2007 (to jest kolejno: piątek, sobota i niedziela)

Miejsce konwentu:

Koszt akredytacji: 15 złotych

Wykupienie pełnej akredytacji, upoważnia do przebywania na terenie konwentu, w czasie jego trwania.

Istnieje także możliwość wykupienia dniówki:
– piątek – 9 zł
– sobota – 9 zł
– niedziela – 4 zł

Dniówki umożliwiają przebywanie na terenie konwentu w wybrane dni, bez konieczności zakupu trzydniowej wejściówki. Obowiązują od godziny 8.00 do godziny 20.00 tego samego dnia. Osoby chcące pozostać na noc zobowiązane są do wykupienia dodatkowo wejściówki nocnej – w cenie 3 zł. Obowiązuje ona od godziny 20.00 do godziny 9.00 kolejnego dnia.

Dla współtwórców programu przewidzieliśmy następujące zniżki:
– 4 zł przy organizacji programu dwugodzinnego
– 9 zł przy organizacji programu czterogodzinnego
– 15 zł przy organizacji programu ponad sześciogodzinnego *

Uwaga:
Osoby zainteresowane zniżkami oraz współtworzeniem programu konwentu, zobowiązane są do wcześniejszego powiadomienia o tym organizatorów.

*istnieje możliwość przekazywania swoich „nadgodzin” innym osobom

Na terenie konwentu istnieje również możliwość noclegu.

W tym celu oferujemy oddzielnie wydzielone sale szkolne (tzw. sleep roomy). Nocleg przysługuje wszystkim, którzy wykupili pełną akredytacje, bądź wejściówkę nocną. Osoby zainteresowane, uprasza się o wzięcie karimat oraz śpiworów.

Uwaga:

Wykupienie jakiejkolwiek wejściówki wymaga okazania aktualnego dowodu umożliwiającego potwierdzenie tożsamości.

W przypadku osób niepełnoletnich, planujących nocować na terenie konwentu, wymaga się przekazania organizatorom – pisemnej zgody jednego z rodziców lub opiekuna.


Program

Program konwentu w trakcie tworzenia. Jednak jeśli uważasz, że masz dobry pomysł na dodatkowy punkt programu* i czujesz się na siłach go poprowadzić – gorąco zachęcamy do współpracy. Dla owych śmiałków przewidziane są zniżki przy akredytacji.

Nasz adres mailowy: leithes@wp.pl bądź kleskir@o2.pl

* tj. prelekcje, konkursy, pokazy oraz larpy

Atrakcje prosimy zgłaszać w takiej formie:
[larp]FPG – Czy jakiś film głupio się kończy? Czy jakiś filmowy hero zrobił coś nie tak? A może masz ochotę wcielić się w jedną z postaci filmowych i pokierować jej losami? Zapraszamy na eksperyment z pogranicza rpg i kinematografii. (prowadzą: Marlena ‘Mara’ Tchórzewska oraz Witold ‘Izaura’ Tatkiewicz)

[panel]Monolit jako stowarzyszenie – A więc dyskusja, do której zaproszeni są wszyscy zainteresowani klubem i jego rozwojem. Godzina na to, aby korzystając z obecności ludzi aktywnych (takich, którzy poświęcili czas i przyszli) aby dogadać wszystko, co nie dogadane. (prowadzi: Witold ‘Izaura’ Tatkiewicz)

[prelekcja]Słów kilka o prawie Murphy’ego – Poprawianie czegoś co działa dobrze sprawi, że zacznie to działać źle. Poprawianie czegoś co działa źle sprawi, że zacznie to działać jeszcze gorzej. Wniosek? Cały świat jest cały czas poprawiany. (prowadzi: Michał ‘Rathus’ Pawlik)

[konkurs]Masakryczny Konkurs Filmowy – Kręci was Hollywood? Kochacie filmy? Obejrzeliście je wszystkie? Myślicie, że wiecie wszystko? Tak…?! No to ja wam udowodnię, że nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo się mylicie!! (prowadzi: Michał ‘Rathus’ Pawlik)


Podziel się.