Sorontar

0

Głogówek, 2008

Data rozpoczęcia: 2008-08-08
Data zakończenia: 2008-08-12
Miejscowość: Głogówek

Cena: 55 zł

O imprezie:

Informacje Ogólne

W Cztery Wielkie Strony Świata !

Rozległ się zew naboru graczy na IV Edycję Gry Terenowej Sorontar o imieniu „Pieczęcie Milczących”…

Fabuła osadzona w świecie Warhammera przeznaczona jest dla 80-100 graczy i nieprzerwanie toczy się przez kilka dni i nocy na terenie przygotowanego scenicznie lasu. W czasie gry jesteśmy całkowicie pochłonięci magicznym klimatem gry. Walka zbrojna rozgrywa się z sposób naturalny tyle, że z zabezpieczonymi w odpowiedni sposób broniami. A otrzymywane przez każdego gracza listy fabularne, nakreślające jego indywidualny bądź drużynowy wkład do ogólnej fabuły, rozwijającej się w sposób nad wyraz zapadający w pamięci. Zestawione razem owe niespotykane nigdzie indziej cechy, zaczynają tworzyć całość, z której wyłania się magiczna Brama do niezwykłego świata w ,którym możesz zatrzymać się na kilka dni, po czym z powrotem wrócić do swojego codziennego życia.

Przeddzień przygody otworzy 8 sierpnia mały konwent, toczący się na dziedzińcu zamkowym w Głogówku(województwo Opolskie). Konwent ma na celu zagospodarowanie czasu dla przyjeżdżających do miasta Głogówek larpowiczów, czekających do następnego dnia na przygotowany rano przejazd do miejsca, gdzie odbędzie się gra terenowa o imieniu „Pieczęcie Milczących”, trwająca permanentnie do 12 sierpnia.

Z całą doniosłością ! Jeżeli pragniesz wyruszyć w niezwykły świat wyobraźni, szukasz przygody w tajemniczym, dzikim ,mrocznym świecie to zajrzyj do nas na stronę www.sorontar.pl Pozdrawiam !


Podziel się.