Tarczon 2010

1

Żywiec, 2010

Data rozpoczęcia: 2010-10-22
Data zakończenia: 2010-10-24
Miejscowość: Żywiec

Cena: 15 zł

O imprezie:
Jesteś miłośnikiem fantastyki? A może pociągają Cie Larpy i gry terenowe? Jeśli tak to przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie! Konwent Larpowy Tarczon 2010 wypełni Twój czas rozrywką wszelkiego rodzaju… Turnieje, pokazy, planszówki, gry fabularne, bitewniaki, karcianki, konsole, DDR, karaoke ale przede wszystkim LARPy sprawią że weekend 15-17 października pozostanie w twej pamięci niezapomniany na długo.

To co stanowi jednak podstawę naszego konwentu, poza normalnymi atrakcjami imprez fantasy, jest mocno rozbudowany blok LARPowy. Oprócz licznych gier, które odbędą się różnych zakątkach Żywca i okolic, głównym punktem programu będzie nasze największe przedsięwzięcie- LARP Demonic: Pomysł, Maska i Półksiężyc, planowany na 100 graczy, który odbędzie się na terenie pięknie wyremontowanego Zamku Żywieckiego oraz malowniczego parku.

Dla wszystkich tych którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z Larpami, przygotowaliśmy grę dzięki której zaznajomią się z klimatem oraz prawami jakie panują w każdej rozgrywce.

Kolejnym niepowtarzalnym punktem programu będzie kiermasz rzeczy larpowych na którym każdy będzie mógł sprzedać lub wymienić za coś innego elementy strojów oraz bezpieczne bronie.

Konwent odbędzie się w dniach 15-17 października 2010 roku w Żywcu w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II przy ulicy dworcowej 26. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie wejdź na www.tzpg.org lub napisz na adres e-mail tarczonkonwent@gmail.com
Zapraszamy do udziału oraz współpracy!

Podziel się.