Teleport

2

Gdansk, 2002

Data rozpoczęcia: 2002-06-28
Data zakończenia: 2002-07-03
Miejscowość: Gdansk


O imprezie:
Komentarz Redakcji

Konwent tworcow serwisu internetowego Gilida. Jak do tej pory odbyl sie tylko jeden Teleport. Jego opinie byly dosyc mieszane. Wiadomo fajnie bylo bo fajni ludzie, ale o organizacji nieiwiele bylo slychac. To nie znaczy ze zle:) Kon wyrosl z na wpol komerycjnej imprezy dawnej komercyjnej Gilidi. Dzis to zwykla hobbystyczna impera. W tym roku ma trwac az piec dni.

Informator Konwentowy

Informacje Ogólne

Redaktorzy Nowej Gildii i członkowie Gdańskiego Klubu Fantastyki, wymieszani nagłymi zakłóceniami podczas teleportowania się z jednego konwentu na drugi, postanowili wspólnie zorganizować dla Was drugi konwent fantastyki Tekeport połączony z 3conem – letnią imprezą GKF-u. I tak o to Teleport ponownie namieszał i tym razem co prawda nie zmienił miejsca, ale zmienił datę i wchłonął inny konwent wraz z jego organizatorami. W zasadzie trudno stwierdzić kto kogo wchłonął ale w każdym bądź razie teleport mocno się do tego przyczynił. Przy okazji wyrzucił wszystkich w odległe (a może już nie tak bardzo) czasy skażenia nuklearnego i brutalnej walki o przetrwanie. Organizatorzy postawieni w tak okrutnym świecie zaczęli tworzyć własne bazy i koncentrować wokół nich swoich ludzi, by przetrwać. Każdy robił to na swój sposób dostępnymi sobie środkami. Powstało wiele baz, m. in.:

strategia
LARP
RPG
komiks
Star Wars
publicystyka
karacianki
manga
Dowódców poszczególnych baz możecie znaleźć na tej stronie: http://teleport.gildia.com/koordynator

Przez złączenie dwóch konwentów program uległ gwałtownemu poszerzeniu o publicystykę, spotkania z autorami, prelekcje. Każdy znajdzie teraz coś dla siebie, czy to gracz, czy fandomowiec.

Nasz Teleport jest bardzo nieprzewidywalny, nie wiadomo więc, gdzie wyląduje za rok, ile konwentów będzie zawierał i co będzie się na nim działo. Na pewno z roku na rok będzie co raz ciekawszy i jak zawsze pełen niespodzianek. Przyjeź by sprawdzić jakie atrakcje czekają na Ciebie tym razem. Wejdź razem z nami w teleport i przenieś się w czasy, które obecnie nie wydają się już niemożliwą do urzeczywistnienia fikcją.


Podziel się.