TolkFolk VII

1

Bielawa, 2006

Data rozpoczęcia: 2006-07-07
Data zakończenia: 2006-07-09
Miejscowość: Bielawa

Cena: 0+5 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Konwent tolkienowski. W tym roku organizatorzy postanowili połączyć działania plenerowe z dziłaniami typowo humanistycznymi, jak wyjdzie? Zobaczymy.

Łukasz 'Avarest^' Świat

Informacje Ogólne

Cały zlot odbędzie się w dniach 06-09.07.2006. Impreza główna odbędzie się w dniach 7 i 8 lipca. W tym roku postanowiliśmy połączyć działania plenerowe z dziłaniami typowo humanistycznymi. Tak więc w piątek 7 lipca w Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki w Bielawie będą miały miejsca odczyty, prelekcje, pokazy, wystawy itp. Natomiast w sobotę 8 lipca odbędzie się impreza w parku. Planujemy tradycyjny turniej łuczniczy i Bieg Hobbicki ale w bardzo ciekawym wydaniu:) Na pewno będą koncerty i warsztaty tańca.

Do Was, przyszli uczestnicy VII TOLK FOLK-u, kierujemy prośbę o listy z propozycjami wykładów. Z kim chcielibyście sie spotkać, posłuchac. Jakie tematy chcialibyście aby były poruszane. Prosimy również tych, którzy chcą przygotować wykład, prelekcję na TF aby równiez skontaktowali się z nami i przedstawienie tematu wykładu.

Kontakt: tolkfolk@tolkfolk.pl


Miejsce

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie.


Program

Przewidziane są dwa LARPy (jeden około 10h podzielony na dwie części, drugi krótszy) i jak co roku przewidujemy liczną reprezentację RPGowców, sesje do późna są nieuniknione :)

Dla miłośników Pokazów Rycerskich może być istotną informacja, że od kilku lat na konwencie aktywnie udziela się Wrocławsko-Krakowska Kompania Boromira.


Koszty

Konwent jest darmowy. Jedyną opłatą jest nocleg. W poprzednich latach wychodziło około 5zł/noc, ale to jest zależne od ilości osób i namiotów.


Podziel się.