TrójKONt IV

2

Trójmiasto, 2008

Data rozpoczęcia: 2008-04-11
Data zakończenia: 2008-04-13
Miejscowość: Trójmiasto

Cena: 30 zł

O imprezie:
Komentarz Redakcji

Świetnie zapowiadający się konwent – pierwszy taki od dłuższego czasu w Polsce północnej.

Jakub 'borg' Rzepecki

Informacje Ogólne

Konwent Fanów Fantastyki TrójKONt IV jest pierwszą weekendową edycją znanego i lubianego w Trójmieście konwentu jednodniowego, który w sezonie 2005/6 (II edycja) zdobył Wyróżnienie Konwentowiczów w konkursie Informatora Konwentowego, a rok później (III edycja) okazał się być największym konwentem jednodniowym w Polsce, zbierając w jednym miejscu niemal 350 uczestników. Konwent tradycyjnie już skoncentrowany jest wokół RPGów, literatury fantastycznej i gier bitewnych, z pobocznymi nurtami karcianek, filmu, pokazów, historii czy mangi.
Na razie o konwencie wiadomo, że odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2008 roku w jednej z trójmiejskich szkół, a wejściówka wynosić będzie prawdopodobnie 30zł. Biorąc pod uwagę średnią ilość atrakcji w zeszłych latach wynoszącą 15 godzin punktów programu w ciągu 1 godziny zegarowej, a także atrakcyjną czasolokalizację – nad Zatoką w wiosenny weekend – TrójKONt jest imprezą, której nie możecie przegapić.

W tej chwili dostępne są: blog konwentu (3k4.blox.pl) i forum konwentu (forum3k4.up.pl), na dniach w sieci powinna pojawić się strona z dokładnymi informacjami.

Zapraszamy do współpracy!
Ekipa 3k4


Podziel się.