Tygodniówka 2010

0

Przywidz, 2010

Data rozpoczęcia: 2010-07-24
Data zakończenia: 2010-07-28
Miejscowość: Przywidz
Adres: Przywidz, Pomorskie

Cena: 70 zł

O imprezie:
Informacje Podstawowe

Tygodniówka – cóż to jest?

Tegoroczna edycja Tygodniówki organizowana przez Klub Fantastyki Zardzewiały Topór (KFZT) odbędzie się w dniach 24-28 lipca 2010. Tygodniówka nie jest typowym konwentem fantastyki. Jest to wyjazd, na którym priorytetami są dobra zabawa i wypoczynek. Larpy, gry terenowe, ASG czy wiele innych atrakcji maja za zadanie jedynie umilić nam czas.

Uczestnikom Tygodniówki możemy zagwarantować różnorodny program – wiec każdy znajdzie coś dla siebie. Plusem jest fakt, że impreza odbywa się jednotorowo. Oczywiście, gdy nie interesuje Cie jakiś punkt programu to żaden problem! Ośrodek “Zacisze” – w którym odbywa się nasza impreza – znajduje się tuz nad jeziorem oraz otoczony jest pięknym lasem, więc łatwo można skusić się na wycieczkę, popłynąć na wyspę, pójść spacer po lesie lub po prostu posiedzieć przy ognisku.
Kogo można spotkać na Tygodniówce?

Na Tygodniówce można spotkać przede wszystkim ludzi, którzy podobnie jak Ty interesują się fantastyką oraz science fiction, ludzi których poznaliście na SPOCie oraz osoby związane z Klubem Fantastyki Zardzewiały Topór. Jeśli interesują Cię klimaty dark fantasy, post-atomowe (Neuroshima, Fallout), steampunkowe oraz uwielbiasz LARPy- Tygodniówka jest imprezą dla Ciebie.

Co warto ze sobą zabrać?
buty i ubranie do biegania po lesie
stroje w konwencji odgrywanych postaci, broń otulinowa, ASG (broń tylko wtedy gdy zamierzasz walczyć)
koniecznie stroje w klimacie fantasy, steam-punk oraz cyberpunk/SF
jedzenie, sztućce, naczynia
namiot, śpiwór, karimata, ciepłe ubrania do spania
strój kąpielowy
przybory kosmetyczne
pozostały ekwipunek, który uznacie za potrzebny do przeżycia w lesie paru dni i nocy
pozytywne nastawienie :)

Podziel się.