ZjAva

0

Warszawa, 2010

Data rozpoczęcia: 2010-02-13
Data zakończenia: 2010-02-14
Miejscowość: Warszawa

Cena: 15 zł

O imprezie:

Informacje Ogólne

zjAva to całkowicie nowy, kameralny projekt przygotowywany w Warszawie przez Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki AVANGARDA, Dom Kultury Rakowiec – filię Ośrodka Kultury Ochota oraz XXI LO im. Hugona Kołłątaja.

Zaczynamy 13 lutego 2010 r. o godzinie 10:00 i bawimy się przez całą noc aż do godziny 18:00 dnia 14 lutego 2010 r.
w XXI L.O. im. Hugona Kołłątaja ul. Grójecka 93 w Warszawie.

zjAva to rozrywka dla graczy oznaczająca weekend przy ulubionym zajęciu. Jako miłośnicy RPG, LARPów, karcianek i planszówek, chcemy umożliwić Wam spotkanie w dużym gronie osób podzielających wasze zainteresowania. Tu nie będziesz miał dylematu, czy iść na prelekcję, czy pograć.

zjAva powstaje w odpowiedzi na wielokrotnie zgłaszane zapotrzebowanie na kameralną imprezę o zasięgu lokalnym, z naciskiem na atrakcje dla grających. Imprezę, która pozwoli na integrację stołecznych fantastów. Warszawa do dawna nie miała takiego konwentu. Jeśli byłeś na Konwencie AVANGARDA z mnóstwem uczestników i ilością atrakcji prawie nie do ogarnięcia – możesz być pewny, że zjAva taka nie będzie.

Proponujemy Wam błyskawiczną, dwudniową jazdę bez trzymanki, ukierunkowaną na rozrywkę, w undergroundowej, surowej oprawie – maksimum grania, minimum gadania i cudów na kiju. Chcemy Wam umożliwić poznanie nowych gier, pomóc rozwinąć wasze umiejętności MG/Gracza w trakcie warsztatów prowadzonych przez specjalistów.

UWAGA: Dzieci poniżej 12 roku życia zapraszamy wyłącznie z rodzicami lub opiekunami. Dla młodzieży do 16 roku życia wstęp będzie możliwy po okazaniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna na udział w konwencie.

UWAGA!!!!
Na terenie konwentu obowiązuje zmiana obuwia – prosimy o zabranie ze sobą butów/kapci etc. na zmianę. Dla zapominalskich będą dostępne, za symboliczną opłatą ochraniacze. Wszystkiego będzie pilnował zjAvowy pies wartownik (gryzie na hasło).


Podziel się.