Zlot Arda 2010

0

Linowno, 2010

Data rozpoczęcia: 2010-08-20
Data zakończenia: 2010-08-24
Miejscowość: Linowno

Cena: 45 zł

O imprezie:
Informacje

Termin zlotu

Zlot potrwa 5 dni i odbędzie się w dniach 20-24. sierpnia 2010. Cały zlot podzielony będzie na dwie części: klimatyczną i luźną (integracyjną).
Część klimatyczna

W dniu przyjazdu, 20. sierpnia, będzie czas na integrację wewnątrz plemion. W tym czasie każde plemię będzie mogło zadbać o rozłożenie obozu orz poznanie się wszystkich ze sobą. Od tego momentu obowiązują stroje w klimacie.

Fabularna część Zlotu rozpocznie się w sobotę rano (drugi dzień) i będzie ona trwała do południa w poniedziałek. W czasie tej części plemiona działają poprzez swoje oddziały i przedstawicieli. Odbywają się także wieczorne ogniska przygotowane także przez poszczególne plemiona.

W tym czasie należy zachowywać się zgodnie z klimatem: nosić strój, odzywać do innych tak jak robiłby to typowy przedstawiciel Twojego plemienia i nie używać publicznie współczesnych przedmiotów (np. telefonów komórkowych).
Część integracyjna

Na drugą część zlotu, luźniejszą, integracyjną zaplanowane są liczne turnieje, konkursy i zabawy. Wieczorem przewidywane jest tradycyjne ognisko wszystkich zlotowiczów i wtedy to będzie można bawić się dobrze ze wszystkimi, nie patrząc już na pochodzenie plemienne. Mimo to, wiele osób nadal w dniu tym chodzi przebrana, gdyż w ten sposób pamiątki (zdjęcia i filmy) z konkursów wyglądają dużo lepiej.

Podziel się.