Festiwal Fantastyki Cytadela – konkurs

0

Czarny Tydzień, Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek – tyle okazji do zakupów, a tu się cichaczem odbywa konkurs! Wszystkim nam brakuje konwentów, wyjazdów, atmosfery, ludzi, kosplejów, nawet punktów programu (sic!), ale Organizatorzy czuwają i starają się zapewnić chociaż namiastkę tych wrażeń. Tym razem to Festiwal Fantastyki Cytadela wyszedł z inicjatywą konkursu #CosplayWdomu. Jeśli ominęła Was ta informacja, to spieszymy dopowiedzieć, że jeszcze do końca tygodnia możecie wziąć w nim udział! 

Wystarczy, że wrzucicie zdjęcie na insta i dodacie hasztag #CosplayWDomu oraz drugi, dotyczący wybranej kategorii (cosplay: #cosplaywdomu #cosplaycytadela; projekt własny: #cosplaywdomu #alteregocytadela). Jeśli odtwarzacie konkretną postać, pamiętajcie o załączeniu (w ramach jednego postu) zdjęcia referencyjnego dla jurorów! 

Termin na zgłoszenia upływa 6 grudnia. Nie zwlekajcie! 

Wśród nagród znajduje się między innymi szansa na pojawieniu się na plakatach Festiwalu Cytadela bądź Twierdza 2021, wygranie wejściówki oraz niespodzianki! Więcej szczegółów na zamieszczonej poniżej grafice: 

Podziel się.