Focon – pod patronatem!

0

Niezwykle miło jest nam poinformować, że obejmujemy naszym patronatem medialnym debiutujący w tym roku Focon! Fantasy Online Convention, czyli Focon właśnie, odbędzie się w dniach 24 – 25 kwietnia, online. 

Wydarzenie od postaw tworzone jest z myślą o funkcjonowaniu w sieci, nie jako alternatywa, lecz jako przemyślany, samodzielny byt. Rzeczywistość wirtualna pozwala na zniesienie wielu ograniczeń i Focon ma zamiar skwapliwie z tej możliwości skorzystać. Organizatorzy planują zaskoczyć Was wystawcami i prelegentami z różnych krajów, ale lista gości to temat na osobny wpis, z którym pojawimy się już wkrótce! Zachowajcie czujność! 

A jak dotrzecie do stoisk wystawców? Otóż, zgodnie z założeniem, że wszystko dzieje się wirtualnie. Na stronie imprezy znajdziecie specjalną mapkę wystawców. Kliknięcie na wybrane stoisko przeniesie Was do pokoju konferencyjnego, gdzie będziecie mieli możliwość obejrzeć przedmioty, porozmawiać z wystawcą czy natknąć się na innych uczestników, bez szumu otoczenia i kuszących, sąsiedzkich stoisk utrudniających podejmowanie decyzji zakupowych! 

Udział w wydarzeniu jest oczywiście bezpłatny. Osoby, które kolekcjonują lub po prostu wolałyby bardziej namacalnie doświadczyć konwentu, będą miały możliwość pozyskania specjalnego pakietu, do zakupienia przed wydarzeniem. Organizatorzy pracują również nad stworzeniem zestawów kolekcjonerskich; poza biletem i informatorem, znajdą się w nich także dodatkowe materiały do wybranych prelekcji. 

Brzmi interesująco? Mamy nadzieję, że ten debiut zaintryguje Was równie mocno co nas. Czekamy na dalsze wieści od Organizatorów i trzymamy kciuki za pierwszą edycję. Do zobaczenia na Foconie! 

Podziel się.