Hikari 2019 pod naszym patronatem medialnym!

0

Czy to świetlik? Czy to światłość? Nie, to Hikari 2019! Mamy dla Was ciekawą wieść, jaką jest patronat medialny nad konwentem.
Dlatego też bukujcie w swoich kalendarzach ostatnie dni sierpnia wraz z 1 września, gdyż nie może Was zabraknąć na Hikari 2019.

Również przygotowaliśmy garść ciekawych informacji. Podczas konwentu na pewno nie zabraknie dobrej zabawy i intrygujących gości.
Będziecie mieli okazję spotkać się z jednym z najbardziej poważanych tłumaczy mang – dr Pawłem Dybałą; człowiekiem, który nie bał się pojechać „na dziko” do Japonii, aby nakręcić film – reżyserem  Tomaszem Sajewskim, czy Aleksandry Jaworowicz-Zimny, która opowie Wam co nieco o historii kraju kwitnącej wiśni podczas XX wieku. Jeżeli jesteście ciekawi, co przygotował jeszcze Contrust, pod tym linkiem znajdziecie pełny program imprezy: link
Co więcej, na zwieńczenie soboty odbędzie się konkurs cosplay(dla ciekawskich, zapisy wciąż trwają!) wraz z wyczekiwanymi jubileuszowymi Waifu Warsami!

Podsumowując:
czas: 30 sierpnia – 1 września
miejsce: Szkoła Podstawowa nr 83 “Łejery” w Poznaniu
bilety: w przedsprzedaży 55zł za 3 dni oraz wersja VIP za 150zł dostępne w systemie ekobilet.pl
*organizatorzy zastrzegają, iż w razie skończenia się limitów wejściówek w akredytacji, nie będą one dostępne na żywo w dniu konwentu!

Do zobaczenia na Hikari 2019!

Podziel się.