Imladris 2015 – program imprezy

0

Organizatorzy Imladrisu opublikowali wstępny program swojej imprezy. Znalazło się w nim większość prelekcji, konkurs i warsztatów, które odbędą się na konwencie. Program uświetnią swoją obecnością m.in. Paweł Majka (autor Dzielnicy Obiecanej, osadzonej w uniwersum Metro 2033), Michał Cholewa (tegoroczny laureat nagrody im. Janusza A. Zajdla za powieść Forta), Anna Kańtoch (wielokrotna laureatka Zajdlów) i Andrzej Pilipiuk (autor m.in. cyklu o Jakubie Wędrowyczu). Pełną tabelę znajdziecie na stronie konwentu.

Imladris – Krakowskie Weekendy z Fantastyką to najstarszy działający w Krakowie konwent, organizowany do 2007 roku przez Galicyjską Gildię Fanów Fantastyki. W 2013 impreza powróciła, a jej organizacją zajęły się Krakowskie Smoki.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 9-11 października w Gimnazjum nr 2 przy ulicy Studenckiej 13. Koszt pełnej akredytacji w przedpłacie wynosi 30 zł. Na miejscu wejściówki będzie można nabyć w cenie 40 zł. Więcej informacji o imprezie znajdziecie na stronie i fanpage’u konwentu.

Podziel się.