Imladris 2017 – patronat

0

Niezwykle miło jest nam poinformować, że objęliśmy naszym patronatem medialnym szesnastą edycję krakowskiego Imladrisu. Organizatorzy udostępnili już godzinowy program imprezy, a uczestnicy mogą liczyć na wiele atrakcji, w tym spotkania między innymi z Robertem Wegnerem, Andrzejem Pilipiukiem, Pawłem Majką czy Jakubem Ćwiekiem.

To oczywiście nie koniec propozycji. Jedna z sal szkolnych zamieni się w jedyny w swoim rodzaju bar w klimatach postapokaliptycznego westernu, Saloon 19. W sobotę wystartuje konkurs na najlepszą drużynę graczy RPG, Archipelag, natomaist w tawernie odbędą się koncerty zespołów Meta Menardi oraz Rat Entertainment Group

Przypominamy również, że jeszcze do końca tego miesiąca można zakupić wejściówkę na wydarzenie w promocyjnej cenie 40 zł. Zakupu należy dokonać za pomocą formularza. Koszt pełnej akredytacji w dniu imprezy wyniesie 50 zł (pojedyncze dni: piątek – 20 zł, sobota – 30 zł, niedziela – 10 zł).

Imladris odbędzie się w dniach 13-15 października w Krakowie. Hasłem przewodnim imprezy jest „konwent jak za dawnych lat”.

Podziel się.