Imladris 2019 – program dostępny

0

Jeśli ktoś się właśnie ocknął, że chyba przegapił Krakowski Weekend z Fantastyką, nie ma powodu do paniki – ta impreza jest jak najbardziej przed nami. Jak wspominaliśmy, w tym roku nie brakowało zawirowań z terminami imprez, a efektem jednego z nich jest właśnie Imladris odbywający się na początku listopada. Co więcej, dostępny jest już wstępny program, choć Organizatorzy podkreślają, iż drobne zmiany mogą w nim jeszcze nastąpić. 

Na liście zaproszonych gości znaleźli się między innymi: Andrzej Pilipiuk, Paweł Majka, Witold Jabłoński, Simon Zack, Nerd Kobieta, Kobieta Ślimak. 

W programie liczne atrakcje, między innymi konkursy dotyczące znajomości takich cykli jak Opowieści z meekhańskiego pogranicza czy Pieśni Lodu i Ognia, warsztaty filmowe prowadzone przez Staszka Mąderka. 

Pre-akredytacja pełna kosztuje 40 zł i dostępna będzie do 28.10.2018 r. za pośrednictwem formularza online. Jej wykupienie upoważnia również do noclegu w sleeproomie na terenie szkoły. W dniu imprezy, wejściówkę pełną można będzie wykupić w cenie 50 zł, a na poszczególne dni – 20 zł (piątek), 30 zł (sobota), 10 zł (niedziela). 

Akredytacja będzie otwarta od piątku, g. 17:00.

Podziel się.