Kalendarz z wyobraźnią

0

Staramy się pisać Wam o ciekawych inicjatywach powiązanych z fantastyką i tym razem, nasz wybór pada na Kalendarz z Wyobraźnią. Organizatorzy zapraszają do zgłaszania się cosplayerów, a także twórców lub posiadaczy strojów, chętnych do zaprezentowania swoich dzieł podczas sesji fotograficznej gdzieś na tle Gdańska. Wybrane fotografie trafią do wspomnianego już, fantastycznego kalendarza. 

Przed wysłaniem zgłoszenia, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem akcji. W formularzu podane są proponowane daty sesji, do wyboru. Z przyczyn oczywistych, początkowe terminy mogą jednak być niewykonalne, miejcie to więc proszę na uwadze. 

Jeśli natomiast idzie o Organizatorów projektu, stanowią oni aktywną mieszankę hobbystów, sympatyków i wyznawców larpowych, których celem jest promowanie cosplayerów, ludzi tworzących tak stroje jak i propsy, a przy okazji malowniczych miejsc w Polsce (pierwsza edycja startuje z Gdańska). Nie jest to jednak koniec wachlarza ich możliwości! W tym roku powołali Fundację EPIC, zajmującą się przeróżnymi projektami, związanymi z promowaniem aktywnych i inspirujących form wypoczynku, kultury popularnej czy aktywizacji społecznej. 

Jeżeli jesteście zainteresowani wspieraniem tych zapaleńców, dołączcie do ich grupy na fb. Docelowo ma ona stać się platformą – przestrzenią do dzielenia się pomysłami i informacjami.

Podziel się.