Kapitularz 2019 Was potrzebuje!

0

Organizatorzy łódzkiego Kapitularza otworzyli dziś nabór na gżdaczy – Igorin i Igorów. Swoje zgłoszenia możecie przesyłać za pośrednictwem formularza kontaktowego. Organizatorzy oczekują między 3 a 12 godzin dyżuru w trakcie imprezy (także przy rozkładaniu i składaniu imprezy). Poza tym, w zakres obowiązków wchodzi opieka nad salami prelekcyjnymi (dostęp, czystość, zaopatrzenie prelegentów w wodę, wsparcie techniczne etc.), obsługa stoisk, wsparcie dla prelegentów. 

Igoriny oraz Igorzy mogą liczyć na umowę wolontariacką (też: pisemne zaświadczenie dla szkoły/uczelni o odbyciu wolontariatu), pamiątkowe podkoszulki i gadżety, osobny sleeproom i prysznic, nielimotowane tosty wraz z napojami, a także pizzę lub inny ciepły posiłek w ramach obiadu (gżdacze są proszeni o zgłoszenie wszelkich obostrzeń żywieniowych, jeśli takie występują).

Kapitularz odbędzie się w dniach 6-8 września, na terenie Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Pomorska 171/173). Ceny wejściówek od 20 do 50 zł.

Podziel się.