KONgres po raz drugi

0

W połowie marca wystartuje druga edycja KONgresu, czyli spotkania adresowanego przede wszystkim do osób angażujących się w tworzenie imprez fanowskich. Organizatorzy przewidują program wypełniony punktami, które mają za zadanie sprzyjać profesjonalizacji pracy przy konwentach czy festiwalach fantastycznych, oraz służyć wymianie doświadczeń uczestników. Nie zabraknie zatem warsztatów, otwartych dyskusji ani sesji z pytaniami do ekspertów w wybranych dziedzinach.

Zamiast w notes do sporządzania notatek, uczestnicy będą mogli zaopatrzyć się w KONteksty. Jest to publikacja tworzona specjalnie na potrzeby imprezy, zawierającą poszerzoną wiedzę szkoleniową dotyczącą poszczególnych aspektów organizowania wydarzeń kulturalnych. Materiał można zakupić w trakcie trwania imprezy lub w przedsprzedaży. 

KONgres odbędzie się w dniach 16-18 marca we Wrocławiu. Oficjalne otwarcie będzie miało miejsce w Sali Wielkiej wrocławskiego Ratusza, o godzinie 18:00, następnie impreza przeniesie się głównie do budynku Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej. Wstęp jest co do zasady bezpłatny, jednak zakup akredytacji gwarantuje rezerwację miejsc na wybrane punkty programu.

Podziel się.