Mroźna Brama 2020 – już w ten weekend!

0

W najbliższy weekend, to jest w dniach 12 – 13 września, od godziny 10:00, rusza Mroźna Brama! Wydarzenie z początkiem miesiąca (z powodu pandemii), zmieniło miejsce – Organizatorzy zapraszają Was do bramy przy ul. Kościuszki 71 w Suwałkach. 

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo uczestników:

  • każdy, bez wyjątku, powinien nosić maseczkę lub przyłbicę (na zapominalskich czekać będą okolicznościowe maseczki w sklepiku festiwalowym);
  • należy zachować odstęp minimum 1.5 metra – wszelkie spotkania i dyskusje w grupach będą musiały odbywać się na zewnątrz;
  • dezynfekcja dłoni przy każdorazowym wejściu na teren festiwalu, a w szczególności w gamesroomie; 
  • uczestnicy zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia – można je wypełnić na miejscu lub wydrukować i przynieść już wypełnione.

Regulamin imprezy, wraz z oświadczeniem o stanie zdrowia, znajdziecie na oficjalnej stronie

W programie wydarzenia liczne atrakcje. Możecie liczyć na prelekcje dotyczące między innymi gier fabularnych czy Japonii, ale również na konkursy i LARPy. 

W niedzielę, o godzinie 18:00 czeka na Was akustyczny koncert zespołu Łysa Góra

Pamiętajcie też o zabraniu własnej smyczy. Organizatorzy zachęcają uczestników do postawy proekologicznej i wykorzystywania zasobów już posiadanych. Jeśli nie macie ulubionej smyczki albo o niej zapomnicie, na stoisku akredytacyjnym czekać będzie na Was rzemyk. 

Podziel się.