Nowy program Aiconu!

0

Pomimo przymusowego przeniesienia daty wydarzenia, organizatorzy nie zwalniają tempa i już za tydzień będziemy mogli cieszyć się nową odsłoną Rybnickiego Aiconu.

Konwencja wydarzenia pozostanie bardzo podobna, gdyż w Japonii równo miesiąc po Walentynkach (kiedy to dziewczyny obdarowują swoich wybranków czekoladkami) odbywa się White Day. Zgodnie z tradycją wtedy to mężczyźni odwdzięczają się kobietom za otrzymane wcześniej łakocie. I właśnie dlatego, każdy z uczestników otrzyma w ramach drobnego prezentu typowe dla tej daty pianki marshmallow.

Niestety, nie każdy z prelegentów zgłoszonych na edycję w lutym, ma możliwość prowadzenia swojego punktu podczas wydarzenia. Dlatego też, pod tym linkiem, znajdziecie nową wersję programu Aiconu.

Na koniec zostawiłam dla Was krótką wiadomość od organizatorów:

Dziękujemy całemu fandomowi za wsparcie i pozytywną energię, które umożliwiły złożenie tego konwentu mimo tak dramatycznego obrotu zdarzeń. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, że nie „wysypał” się żaden z gości (a są nimi m.in. wybitni cosplayerzy, aktorzy dubbingowi i topowe osobistości fandomu), żadna sala programowa (w tym m.in. Anime24, Animelogia, The Basement) – ba, nie trzeba było nawet otwierać formularzy zgłoszeniowych helperów ani wystawców. Jesteśmy pełni wdzięczności dla wszystkich zaangażowanych osób i przepełnieni pozytywną energią, której nam udzielono.
Przypominamy, że Aicon odbywa się w dniach 16-17 marca w Rybniku przy ulicy Kościuszki 5.
Podziel się.