Ostatnie informacje przed Animatsuri!

0

Warszawski konwent Animatsuri rozpoczyna się już jutro! Dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka przydatnych informacji dotyczących wydarzenia.

Organizatorzy udostępnili już pełny harmonogramu konwentu, jednakże jeśli same nazwy atrakcji Ws nie przekonywują, tutaj możecie sprawdzić czego dokładniej się spodziewać. A na co zwrócić szczególną uwagę? Fani sztuk walki będą zapewne zachwyceni, że adepci aż 3 szkół będą reprezentować swoje umiejętności. Spotkamy więc osoby z klubu kendo, szkoły Shorin Ryu Karate czy też Shinkage-ryu Hyoho Sei no Kai. Oprócz tego dla fanów horroru przygotowano specjalny pokój grozy.  Wejściówki będziecie mogli zdobyć za pomocą konwentowej waluty – anijenów w konwentowym sklepiku.

Mamy też dla Was kilka ważnych przypomnień związanych z pobytem na wydarzeniu, które również możecie znaleść na stronie:

  • W budynku „A” od godziny 14:00 w piątek zaczynamy wydawać wejściówki osobom z wykupioną opcją VIP, od 15:00 osoby z rezerwacją, a od 16:00 otwieramy kasy gotówkowe dla osób, które jeszcze nie mają wejściówki. Po otrzymaniu wejściówki można udać się do sali sleepowej w budynku „G” o ile macie wykupioną opcję noclegową. Natomiast reszta uczestników będzie miała przerwę do 17:00, kiedy otworzymy resztę budynku „A”, w której będą się odbywać atrakcje. Przy czym warto pamiętać, że punkty programu zaczynają się o 18:00.

  • Osoby z rezerwacją są proszone o pamiętaniu o kodzie QR. Im mniej z Was go zapomni, tym szybciej odbywać się będzie wpuszczanie Was na teren imprezy. Ponadto przypominamy aby osoby niepełnoletnie pamiętały o przyniesieniu i oddaniu nam wypełnionej przez rodzica lub opiekuna prawnego Karty Konwentowicza.

  • System Fouton umożliwia w tym roku wcześniejszą rejestrację dla osób bez rezerwacji. Innymi słowy możecie wcześniej w systemie podać swoje dane i zadeklarować jaką wejściówkę będziecie chcieli nabyć na miejscu. Następnie system wygeneruje Wam QR kod, który pokażecie nam na miejscu i opłacicie akredytację, co znacznie przyśpieszy Waszą obsługę. Możecie tego dokonywać tutaj.

  • Na miejscu będzie można kupić wejściówki na trzy dni i każdy dzień imprezy z osobna. Więcej szczegółów na ten temat jest tutaj. Nie przewidujemy limitów na wejściówki tego typu.

  • Noclegi są przeznaczone tylko dla osób z wykupioną opcją noclegową przy rezerwacji. Nie ma i nie będzie więcej miejsc.

  • Zapowiada się, że będzie wysoka temperatura i duszno z małymi szansami na deszcz. W związku z tym chcielibyśmy abyście pamiętali o nawadnianiu się w czym może pomóc akcja Warszawska Kranówka. W czasie trwania imprezy będziemy rozdawać woreczki z wodą i słomką, abyście mogli gasić swoje pragnienie, gdy tylko Was dopadnie.

  • Jeśli jeszcze nie widzieliście godzinowego planu atrakcji, to możecie go pobrać tutaj. Jednak warto mieć na uwadze, że to wersja beta, która może mieć wprowadzonych jeszcze kilka zmian do dnia rozpoczęcia imprezy *odpukać*. Najaktualniejsza wersja planu będzie wydawana na akredytacji wraz z wejściówkami. Jeśli jednak interesują Was opisy atrakcji, to możecie je znaleźć tutaj.

 

Przypominamy, że Animatsuri 2018 odbywa się w dniach 20-22 lipca 2018 roku w Warszawie.

Podziel się.