Ostatnie Tornado – garść informacji

0

Za niecałe dwa tygodnie rozpocznie się Ostatnie Tornado, konwent terenowy będący reaktywacją i zarazem ostatnią edycją Tornado. Na fanpage’u w dziale wydarzenia organizatorzy opublikowali niemal cały program imprezy. Wśród atrakcji konwentu znalazły się m.in. warsztaty dla mistrzów gry, spotkanie z Michałem Oraczem czy eliminacje do Mistrzostw Polski w Neuroshimę Hex.

Organizatorzy opublikowali także konwersję Neuroshimy na mechanikę Adventurers!, na której zostanie rozegrana sesja Mass NS, w której udział wziąć będzie mogło naraz do 100 graczy. Akcja gry będzie miała miejsce na Froncie podczas ofensywy Molocha na ruiny Minneapolis. Gracze wcielą się żołnierzy Posterunku, którzy będą działać w 5-6 osobowych drużynach taktycznych. Celem postawionym przed bohaterami będzie odbicie wyznaczonego obszaru z rąk maszyn.

19 lipca mija termin zgłaszania postaci na larpa „Human2Human”. Formularz dla graczy znajduje się na dole strony z mechaniką gry. Larp „Human2Human” będzie dziać się około 25 lat po wydarzeniach opisanych w storylinii Neuroshimy, na odciętej od świata wyspie Wielka Inagua. Gracze będą mogli wcielić się w przedstawicieli jednej z czterech frakcji. Więcej informacji o grze można znaleźć na stronie imprezy.

Ostatnie Tornado odbędzie się w dniach 23 – 26 lipca a Ranchu Western w Czyżowicach koło Wodzisławia Śląskiego. Do 10 lipca koszt akredytacji wyniesie 70 zł, potem wzrośnie on do 80. Bilety można zakupić jedynie na aukcjach allegro, nie ma możliwości zakupu wejściówek na miejscu. Także do 10 lipca można zamówić t-shirt konwentowy.

Podziel się.