Patronat medialny nad Aiconem 2020

0

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was, że nasz portal został głównym partonem medialnym konwentu Aicon 2020, który odbywa się w dniach 14-15 marca w Rybniku.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to wydarzenie pełne miłości, a jego motywem przewodnim jest obchodzony w Japonii „White Day”. Według obyczaju równy miesiąc po walentynkach w Kraju Kwitnącej Wiśni, mężczyźni odwdzięczają się swoim sympatiom za walentynkowe prezenty, które otrzymali.

Dajcie się ponieść uczuciom!Podczas tegorocznej edycji Aiconu będziecie mogli wybierać spośród całego wachlarza atrakcji! Pamiętajcie, że jest to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu ze swoją drugą połówką, a jeśli jesteście singlami – nic straconego! Może właśnie kogoś poznacie?

Jeśli jesteście zainteresowani, bilety na to wydarzenie możecie zakupić w promocyjnej cenie w systemie nagato. Aczkolwiek! W tym roku organizatorzy postanowili wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, oddając do licytacji bilet VIP z pakietem konwentowych gadżetów. Link do aukcji znajdziecie tutaj.

Podziel się.