PyrApka

0

W najbliższy weekend startuje kolejna edycja Pyrkonu. W związku z tym, że nie będzie książeczek z opisem poszczególnych punktów imprezy, Organizatorzy oddają do Waszej dyspozycji PyrApkę. Dzięki tej aplikacji będziecie mogli szczegółowo zaplanować swój konwentowy rozkład jazdy i przeglądać udostępnione mapki.

Szczegółowe informacje na temat PyrApki znajdziecie w Aktualnościach na oficjalnej stronie imprezy. Aplikacja umożliwia filtrowanie programu, wyszukiwanie atrakcji po nazwie punktu bądź według listy prelegentów, a także ich ocenianie i komentowanie. Co więcej, PyrApka ma za zadanie służyć przekazywaniu dodatkowych informacji bądź powiadomień oraz budowaniu grona znajomych na specjalnie przeznaczonej do tego celu platformie. 

Aby skorzystać z tych funkcji i mieć Pyrkon w zasięgu ręki, należy pobrać aplikację Eventory (Android, iOS) na telefon bądź tablet. W ich braku, będzie też działać jako wersja webowa, na większości urządzeń z przeglądarką internetową, jednak już bez dostępu do wszystkich wymienionych wcześniej funkcji.

Podziel się.