Pyrkon 2020 – garść informacji

0

Jak dobrze wiemy,  Festiwal Pyrkon zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród każdego możliwego fandomu. Stąd też spieszymy Wam z porcją jakże soczystych newsów dotyczących imprezy!

Zacznijmy od gości, których spotkamy na przyszłorocznej edycji. Czy spodziewaliście się spotkać Jasona Duralla – projektanta gier takich jak „Achtung! Cthulhu”? Co więcej będzie również okazja do zobaczenia się z Katarzyną „Panną N” Witerscheim, która zasłynęła w naszym kraju za sprawą komiksu „Helena Wiktoria” opowiadającego o losach córki właściciela kopalni w XIX wieku.
Aby komiksowych twórców nie było za dość również zjawi się dobrze nam znany ilustrator kart do Munchkina, czyli sam John Kovalic!
Za to „ze stałych bywalców” imprez fantastycznych wśród autorów pojawi się Michał Gołkowski, którego możecie znać z serii książek w uniwersum S.T.A.L.K.E.R’a. A na zakończenie gość Bloku Naukowego, aby nasze szare komórki mogły się czuć spełnione, będą miały okazję spotkać się z dr hab. Adamem Mazurkiewiczem, który opowie nam co nie co o cyberpunku.

Z ciekawostek do dziś można zagrać w mikołajkowy quiz z samym Pyrbotem! Jedynie co wystarczy zrobić, aby rozpocząć grę to wybrać w konwersacji z nim na messengerze opcję „Quiz”! 

Tak samo nie zapomnijmy o ciężkiej pracy, jakże dzielnych Gżdaczy, który Pyrkon upamiętnił i trochę przybliżył ich wyczyny w poście z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza! Zerknijcie na post z 5 grudnia, gdyż to był właśnie ich dzień ;)

Również wyłoniono zwycięzców konkursu Bloku Naukowego, o których przeczytacie tutaj.

A czy pamiętacie, że już za moment rusza kolejna akcja WOŚP? Z tej okazji Pyrkon wystawił kilka ciekawych fantów na licytacji, z której zebrane pieniądze zostaną przeznaczone zbiórce pieniężnej WOŚP’u. Więcej o akcji tutaj.

Z rzeczy fajnych i fajniejszych Pixelowe PyrBoxy możecie zamawiać tylko do 20 grudnia! Spieszcie się, bo kto nie kocha mystery boxów w połączeniu z samym Pyrkonem?

Dla niezdecydowanych względem Strefy Wypoczynkowej, która jest przyszłorocznym sleepem, pragniemy poinformować, iż obecnie sprzedano ok. 2,5 tysiąca miejsc.

Czy jesteście gotowi na kolejną porcję informacji o Pyrkonie? Zaglądacie niebawem do nas!

Podziel się.