Pyrkon 2021 – WAŻNE!

0

Wszyscy niecierpliwie wyczekujemy na powrót do względnej normalności, a najbardziej czekamy na konwenty i festiwale fantastyki, jak właśnie Pyrkon. Organizatorzy wydarzenia są przekonani, że w proponowanej wcześniej, majowej dacie, impreza nie ma szansy dojść do skutku. Stąd też decyzja o przesunięciu Pyrkonu na lipiec. Jest to data ostateczna. Nowym terminem wydarzenia jest 2 – 4 lipca 2021 r

Zakupione na majową edycję bilety zachowują ważność i możecie je wykorzystać we wskazanej wyżej dacie! Jeśli jednak nie pasuje Wam ten termin, możecie zwrócić bilety, jednak w ograniczonym terminie. Osoby posiadające majowe wejściówki mają 30 dni na podjęcie decyzji – tj. do 11 marca 2021 r. muszą dokonać zwrotu za pośrednictwem strony

Jak było wcześniej wspomniane, Organizatorzy zapowiadają, że jest to ostatnia zmiana terminu. Wynika to z tego, iż jeśli Pyrkon nie dojdzie do skutku tym razem, istnieje całkiem realna szansa, że już się nie odbędzie. Nigdy. Nie trudno zrozumieć z czego wynika obecna trudna sytuacja finansowa festiwalu. Jeśli natomiast chcielibyście wesprzeć budżet wydarzenia, uruchomiony został do tego celu profil na Patronite.

Z powodu sytuacji pandemicznej, nie będzie też możliwości skorzystania ze Strefy Wypoczynkowej. Nie da się przewidzieć jakie będą obowiązywały przepisy sanitarne w lipcu, być może zorganizowanie strefy w ogóle nie będzie możliwe, stąd też decyzja o jej likwidacji już teraz. Daje to szansę na znalezienie alternatywnego rozwiązania noclegowego. Jeśli opłaciliście nocleg, napiszcie maila na adres info@eventim.pl w celu otrzymania zwrotu.

Osoby, które zatrzymają bilet do Strefy Wypoczynkowej, jako wsparcie dla Pyrkonu, będą mogły wymienić go na unikatowy pyrkonowy gadżet.

Podziel się.