Ruszyła strona Falkonu 2006

0

W sieci właśnie znalazła się strona nadchodzącego Falkonu 2006. Na witrynie znaleźć można informacje na temat tegorocznej edycji.Podstawowe Informacje

Miejsce:

Konwent odbędzie się w dniach 17-19 listopada IV Liceum Ogólnokształcącym im M. Sempołowskiej przy ulicy Szkolnej 4 oraz w Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza, w Lublinie.
Akredytacja:

Podobnie jak w latach ubiegłych staramy się, aby cena wejściówki była jak najniższa. Po raz siódmy już cena wjazdu na cały konwent wynosi jedynie 25 zł. Tym samym jest to jeden z najtańszych tego typu konwentów fantastycznych w Polsce. Przy organizacji Falkonu staramy się, aby każdy miłośnik fantastyki znalazł na naszej imprezie jak najwięcej punktów programu, które go zainteresują. Zachęcamy Was więc do przybycia na Falkon i uczestniczenia w pysznej zabawie. Przypominamy – jeżeli chcielibyście zorganizować coś na Falkonie do zgłoście się do nas. Dla twórców programu przewidujemy zniżki!

Każdy uczestnik otrzyma: identyfikator, gruby informator z programem, jego opisem, informacją o organizatorach, sponsorach itp., oraz kilkoma dotąd niepublikowanymi opowiadaniami. Przy wejściu na recepcji każdy z uczestników zostanie poproszony o podanie imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania. Dobrze by było, gdybyście mieli ze sobą dowód tożsamości (legitymacja, paszport, dowód osobisty, prawo jazdy itp.).

Ceny akredytacji:

Wejściówka na cały konwent – 25 zł
Wejściówki na poszczególne dni:
piątek – 15 zł
sobota – 20 zł
niedziela – 10 zł
Noclegi:

Na terenie szkoły noclegi bezpłatne – nie zapomnijcie zabrać karimat i śpiworów!

Na potrzeby uczestników i gości konwentu zapewniamy noclegi w hotelu Lubelskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego „Przemysłówka” S.A.

Podziel się.