Sherlockon 2019 – pod patronatem

0

Niezwykle miło jest nam poinformować, iż objęliśmy patronatem medialnym trzecią edycję Sherlockonu, czyli konwentu fanów Sherlocka Holmesa. Wydarzenie odbędzie się w ostatni weekend września, tj. w dniach 28 – 29.09 w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12B) w Warszawie

Sherlockon to pierwszy i na chwilę obecna jedyny polski konwent fanów Sherlocka Holmesa. W trakcie imprezy uczestnicy będą mieli okazję przeprowadzić oględziny miejsca zbrodni i to pod okiem zawodowego śledczego – Marcina Mańczaka, przyjąć misję od Mycrofta, aby uratować wydarzenie przed podstępnymi działaniami Profesora Moriartiego w autorskiej grze terenowej Olgi Dubrackiej, spotkać się z autorami kryminałów – Wojciechem Chmielarzem, Jędrzejem Pasierskim czy Agnieszką Pruską.

Nie do przecenienia będzie również okazja do wzięcia udziału w warsztatach aktorskich pod okiem Jarosława Gajewskiego. Jeśli jednak wolicie władać piórem, skorzystacie z pewnością na warsztatach pisarskich z budowania charakterów postaci, które poprowadzi Edyta Pętkowska, literaturoznawczyni i wykładowczyni Wydziału Polonistyki UW. 

W programie czekają na Was różne inne atrakcje – panele, konkursy (w tym oczywiście cosplay najlepiej nawiązujący do uniwersum Sherlocka), gry i zabawy (bingo, kalambury, belgijka). Do dyspozycji będą również stoiska wystawców, ścianka fotograficzna, stoiska gastronomiczne, leżaki na zewnątrz oraz sala chillout. 

Koszt pełnej akredytacji to 40 zł, bilety jednodniowe – po 25 zł. Wejściówki można zakupić przez stronę. Organizatorzy zachęcają do nabywania biletów online, gdyż dostępna na miejscu pula akredytacji będzie ograniczona!

Podziel się.