SPOT pod patronatem

0

Z przyjemnością objęliśmy patronatem SPOT-spotkanie larpowe, którego dziewiąta edycja odbędzie się w dniach 13 – 15 kwietnia 2018 roku na terenie malowniczego ośrodka Camping 20, mieszczącego się w Przywidzu (k. Gdańska).

SPOT to larpowe spotkanie fajnych ludzi i dobrych gier – czyli mnóstwo wspaniałej zabawy, konkretnych gier oraz niepowtarzalnego klimatu bez zbędnego, nudnego teoretyzowania. To impreza przyjazna nowym graczom oraz świetny sposób na złapanie wiatru w żagle dla starych wyjadaczy. Właśnie ten unikalny, biwakowo-konwentowy, styl SPOT’a przyciąga graczy i twórców z całej Polski.

SPOT to łącznie 48 godzin pełnych zabawy, w tym: larpy, gry terenowe, rpg, planszówki, warsztaty, wieczorne imprezy przy grillu oraz wiele innych atrakcji.

Organizatorzy zapraszają twórców do zgłaszania swoich gier. Program przyjmujemy do 01.03.2018.

Od siedmiu lat na SPOT odbywa się również konkurs Czar, którego pomysłodawcą jest Marek „Gedeon” Bemke. Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach – za najlepszą grę poprowadzoną podczas SPOT’a (każdy twórca, którego larp zostanie rozegrany na SPOT zgłosić swoją grę do konkursu, w którym głosują sami uczestnicy) oraz za najbardziej klimatyczny strój.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę spot.larp-zt.pl i na fb facebook.com/spotZT

Podziel się.