Targi Hobby 2020

0

W dniach 5 – 6 września odbędą się Targi HOBBY 2020. Wydarzenie będzie zupełnie stacjonarne, przy zachowaniu niezbędnych rygorów, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

Podobnie jak w latach ubiegłych, Organizatorzy planują osiem stref tematycznych, w tym między innymi – Gier Planszowych (wraz z Festiwalem Gier Planszowych – GRAnat), Szycia, Rękodzieła i DIY, Modelarstwa czy klocków LEGO. 

Przez dwa dni możecie poszukiwać nowego hobby, i to z daleka od elektronicznych rozrywek. Wiek uczestników nie gra roli. 

Bilety dostępne są w sprzedaży online. W pierwszej puli, jednorazowe kosztują po 20 zł. Stacjonarnie (w kasach) dostępne będą w cenie po 28 zł. Karta Dużej Rodziny upoważnia do zniżki (10 zł za wejściówkę), natomiast dzieci do 6 r.ż. wchodzą za darmo. 

Zakup wejściówek na targi HOBBY 2020 umożliwia także zwiedzanie Animal Fest (targi zoologiczne), odbywających się w tym samym czasie.

W sobotę targi zapraszają od 10:00 do 18:00, w niedzielęod 10:00 do 17:00. Wydarzenie będzie zlokalizowane na terenie pawilonów 3 i 3A MTP, w Poznaniu.

Podziel się.