Tolk-Folk 2019 – pod patronatem

0

Niezwykle miło jest nam poinformować, iż objęliśmy naszym patronatem medialnym tegoroczny Tolk-Folk. XXI edycja imprezy – „Ognie nad Śródziemiem” – odbędzie się pod znakiem Smoków. Uczestnicy spotykają się tradycyjnie już w Bielawie, w terminie 8 – 14 lipca

Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących planowanych atrakcji; Organizatorzy zapowiadają publikację programu na pierwszą połowę czerwca – wypatrujcie czujnie!

Koszt akredytacji pełnej (tygodniowej) wynosi 100 zł, jednodniowej – 20 zł. W cenę wliczone jest już pole namiotowe, dostęp do sanitariatów oraz udział we wszystkich punktach programu, poza tymi dodatkowo płatnymi ze względu na zużycie materiałów (przykładowo, w zeszłym roku chodziło o LARP (stroje) oraz warsztaty piwne (napoje i szkło)). 

Nie obowiązują wcześniejsze zapisy ani preakredytacje. Wszystko opłacicie na miejscu, u Organizatorów. 

Osoby niepełnoletnie, aby uczestniczyć potrzebują:

  • pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych,
  • wskazania numeru kontaktowego do opiekuna,
  • pozostawać pod opieką osoby wskazanej przez rodziców lub opiekunów prawnych (w pozwoleniu), jeśli mają poniżej 16 lat. 

W razie pytań lub wątpliwości, szczególnie jeśli wybieracie się pierwszy raz, zapraszamy do zapoznania się z zakładką FAQ na oficjalnej stronie.

Podziel się.