Toporiada 2019 – garść informacji

0

W tym roku, w dniach 15 – 17 sierpnia,  odbędzie się 13. edycja Toporiady, konwentu poświęconego RPGom, organizowanego przez Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych Topory. Na przestrzeni lat, w trakcie tego wydarzenia, przeprowadzono w sumie setki sesji w różnych systemach, oraz prelekcji o tematyce fantastycznej i RPGowej.

Uczestnicy, poza sesjami i prelekcjami, mogą też liczyć na konkursy, gamesroom z planszówkami, imprezę integracyjną, konwentowe ognisko oraz wyłonienie Gracza i Mistrza Gry w konkursie „Złote Topory”. 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zgłosić swój udział za pośrednictwem formularza. Z powodu ograniczonej liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Po otrzymaniu zaproszenia należy najpóźniej do 12 sierpnia uiścić opłatę akredytacyjną (50 zł za całość, 25 zł za jeden dzień). Szczegóły znajdziecie na stronie

Możecie też zgłosić swoją propozycję punktu programowego i w ten sposób przyłożyć swoją organizacyjną cegiełkę. 

Toporiada jest wydarzeniem plenerowym, odbywającym się w leśniczówce znajdującej się w miejscowości Głuchów, k. Rawy Mazowieckiej. Duża część atrakcji odbywa się na wolnym powietrzu lub w namiotach harcerskich – wszystko to na skraju lasu, 400 metrów od rzeki Rawki. 

W celach noclegowych należy zabrać ze sobą namiot (wraz z niezbędnym osprzętem), prowiant i w szczególności preparaty chroniące przed wszelkimi naturalnymi krwiopijcami, a Organizatorzy zadbają o resztę, tj. sanitariaty, prysznice z ciepłą wodą, prąd oraz przynajmniej w części o niektóre produkty podstawowe (typu: kawa, herbata).

Podziel się.