Tsuru Japan Festival 2019 – patronat medialny!

0
Pragniemy Was poinformować, iż tego roczną edycję Tsuru Japan Festival objęliśmy sowim patronatem medialnym. Mało tego, mamy dla Was garść informacji odnośnie wspomnianego konwentu. Tak więc rezerwujcie swój czas na 23-24 listopada 2019 w Rybniku!

Zacznijmy od ceny biletów, gdyż jeszcze do końca września można je nabyć w przystępnej cenie. A cennik przedstawia się następująco:

Wejściówka dwudniowa w przedsprzedaży:
 do końca września – 45 złotych
 październik – 50 złotych
 listopad – 55 złotych

Wejściówki w dniu imprezy:
 bilet dwudniowy – 60 złotych
 sobota – 50 złotych
 niedziela – 10 złotych

Co więcej istnieje opcja zakupu biletu VIP za 180 zł, który w pakiecie obejmuje m. in. koszulkę, pluszaka, power bank, głośniczek, breloczek z maskotką konwentu oraz jeszcze kilka innych rzeczy i przywilejów. Pamiętajcie tylko, że dostępnych wejściówek VIP jest 80!

Ponadto Tsuru ogłosiło swoich pierwszych gości i postaramy się powiedzieć Wam coś o nic pokrótce. Stefanka jest cosplayerką, której pasją są wszelakiej maści pancerze. Dzięki temu poprowadzi ona dla Was panel pt. „Od zera do Goblin Slayera czyli jak zrobić wypasiony strój”. 
Również spotkacie się z Czytaczem ze Strefy Czytacza. Możecie go znać z kanału YouTube, na którym wraz z kolegą przeprowadzają ciekawe dyskusje o książkach. Ponadto, poprowadzi on dla Was, aż 2 panele związane z Harrym Potterem!

Jak widzicie do konwentu pozostało jeszcze sporo czasu, lecz warto się na niego już powoli przygotowywać, gdyż z upływem czasu przyjdzie nam się z Wami podzielić jeszcze większą ilością informacji, a w tym z programem.

Widzimy się na Tsuru Japan Festival 2019 w Rybniku!

Podziel się.