Warsaw Comic Con Fall Edition 2017 – pierwszy gość

0

Osoby, którym nie udało się wybrać na Warsaw Comic Con mają okazję tę nieobecność nadrobić, i to jeszcze w tym roku. Przygotowania do jesiennej edycji w toku, a przed Uczestnikami jeszcze wiele niespodzianek, natomiast wiemy już kto na pewno będzie pierwszym z gości.

Imprezę odwiedzi Julian Glover, brytyjski aktor znany między innymi z roli nadwornego doradcy królowej Cersei, Grand Maestra Pycelle’a (Gra o Tron). Ponadto zagrał generała Maximiliana Veersa (Gwiezdne Wojny: Część V – Imperium Kontratakuje) czy przeciwnika Jamesa Bonda – Aristotlesa Kristatosa (Tylko dla twoich oczu). Pojawił się również w Troi oraz Indianie Jonesie i ostatniej krucjacie. Użyczył swojego głosu pająkowi Aragogowi (Harry Potter i Komnata Tajemnic) czy władcy Kahro (Zemsta Hebalończyka).

Organizatorzy zapowiadają udział kolejnych gości, związanych z produkcjami takimi jak: Gra o Tron, Gwiezdne Wojny, Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak, Pamiętniki Wampirów, Stranger Things. Impreza odbędzie się w dniach 24-26 listopada na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Podziel się.