Warsaw Comic Con – nowi goście

0

Jesienna edycja Warsaw Comic Con zbliża się wielkimi krokami. Jakiś czas temu pisaliśmy Wam o gościach, którzy już potwierdzili swoją obecność, ale był to zaledwie początek listy przygotowywanej przez Organizatorów. Nowych nazwisk systematycznie przybywa, a my stworzyliśmy mini-przewodnik po zapowiedziach.

Wielbiciele Gry o Tron będą mieli okazję spotkać Juliana GloveraDaniela Portmana i Gemmę Whelan. Do grona gwiazd serialu HBO dołączy także Jack Gleeson, który wcielił się w rolę Joffreya Baratheona, najstarszego syna Cersei, władcę Westeros.

Nie zabraknie atrakcji dla wielbicieli twórczości Joanne K. Rowling. Na drugiej edycji Comic Conu zjawi się Devon Murray, czyli filmowy Seamus Finningan. Imprezę odwiedzi też Henrik Holm, odtwórca roli Even Bech Næsheima w serialu SKAM (Wstyd), Trevor Stines wcielający się w Jasona Bossoma (Riverdale) oraz Pamela Anderson, kojarzona przede wszystkim ze Słonecznym Patrolem.

Poza zagranicznymi gwiazdami, swój udział w imprezie zapowiedzieli między innymi Jakub Żulczyk, pisarz i dziennikarz, jeden ze scenarzystów serialu BelferJakub Ćwiek, autor popularnych serii KłamcaDreszcz oraz Grimm City!Magdalena Kozak, autorka serii o Vesperze (NocarzRenegatNiktMłody) oraz powieści FioletŁzy diabła i Michał Gołkowski, twórca cyklu Stalowe Szczury oraz trylogii Komornika.

Oprócz spotkań z gwiazdami na uczestników czekają inne atrakcje, w tym: konkursy coplayowe, gry planszowe, karciane i figurkowe, prelekcje i spotkania z autorami książek i komiksów, wystawy rysowników, Strefa Star Wars i Blok Naukowy.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 24-26 listopada, na terenie Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Osoby niezmotoryzowane mogą skorzystać z darmowych autobusów (odjeżdżających z Centrum).

Podziel się.